Lëkundje tërmeti në Shqipëri

26 Jan 2021
Pak minuta më parë një lëkundje tërmeti me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter u ndje në Shqipëri. Epiqendra e tërmetit ishte fshati Shetaj, në rrethin e Durrësit.

tags

Kush mbetet jashtë/ Zbulohen kandidatët e parë të Ramës për deputetë në 25 prill

Palmer: SHBA dëshiron të mos humbet kohë për një marrëveshje Kosovë – Serbi

“Zëri i Amerikës”: Shqipëria mund të shohë për vaksina kineze apo ruse

Shkelën masat anti-Covid, policia gjobit 866 persona

Kosovë/ 488 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 8 viktima