Ledri
Është bërë tashmë një hit kënga e njohur “100 Probleme”. Këtë këngë e lasnoi reperi i njohur Ledri Vula këtë vit dhe kishte sukses mjaft të madh.

Por çfarë lidhje mund të ketë ai me këngëtaren e famshme Beyonce? Në fakt ata i ndanë vetëm një “problem. Pasi këngëtarja nëpërmjet rrjetit të saj social Facebook i ka paralajmëruar fansat për këngën esaj të re të punuar nga Jay Zdhe e cila titullohet “99 problems”.

Ledri 100 probleme, ndërsa Beyonce 99.