Ledri Vula së fundi ka publikuar projektin e ri muzikor.


“Robot” titullohet kënga më e re e reperit.

 

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip.

 

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për muzikën u përkujdes Bing Bangu.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Johan Bejerholm, me video nga fejz.

Ndryshe, projekti i fundit i reperit ishte bashkëpunimi me Melinda Ademin “A mke dasht”.