image_435
Policia pas nje rrethimi te plote te zones dhe krehje te teritorit beri te mundur kapjen dhe arrestimin e autorit te vrasjes se dy turisteve çeke, 20-vjeçarit Sokol Mjacaj. Burime zyrtare te policise njoftian se ai u kap ne nje banese 2-kateshe ne Grude.