Reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në botën e shoubizit.


Të dy krahas angazhimeve janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, sidomos Sara e cila ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga përditshmëria, teksa nuk mungojnë ato me vajzën e tyre, Poem Blu.

 

Sara sot përmes një “InstaStory” I pyeti fansat se kush është me pa punë.

 

“Kush është më pa punë? Unë që rri gjithë diten dhe bëjë vetëm Tik-Tok apo njerëzit që më komentojnë mua që rri gjithë ditën dhe bëjë TIK-TOKA” shkroi Sara.

Kujtojmë se Sara është bërë e njohur nga partneri i saj Ledri Vula i cili është këngëtar i njohur.