beatr
Beatrix Ramosajt po i vije nxehtë, ajo në një postim në rrjetin social Instagram ka shfaqur një fotografi vetëm në sutjena.

Këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë ka thënë, “Hear the screaming silence..”, “A po e dëgjon britmën e qetësisë”, raporton Indeksonline.

Kujt ia ka drejtuar këtë mbishkrim dhe fotografi Beatixi?! A është dikush në veçanti, apo qetësia në dhomë e ka shtyrë atë të zhvishet në sutjena?!!