Mediat turke kanë raportuar së fundmi se aktori Kivanc Tatlitug do i rikthehet aktrimit.

 

Sipas tyre, Kivanc do të marrë pjesë në një serial belg të titulluar “Into the Night”, një nga prodhimet më të ndjekura në Netflix. Seriali është i zhanrit dramë-thriller dhe kasti përbëhet nga aktor të vendeve të ndryshme.