Kim Kardashian shfaqi linjat e saj mbresëlënëse teksa mori pjesë në prezantimin më të fundit të produktit “Kylie Cosmetics” të motrës së saj Kylie Jenner në Los Angeles të mërkurën mbrëma (24 gusht).


Biznesmenja dhe ylli televiziv, 41 vjeç, dukej e pabesueshme me një kostum të ngushtë pa shpinë dhe çizme të larta deri tek kofshët, teksa ecte brenda një dyqani “Ulta Beauty” për të mbështetur motrën e saj miliarder, në natën e saj të madhe.

 

Pamja mbresëlënëse e Kim erdhi mes raporteve se ajo tani është gati të fillojë sërish lidhjen pas ndarjes së saj nga komediani dhe aktori Pete Davidson, 28 vjeç, në fillim të këtij muaji – dhe thuhet se po kërkon një burrë të moshuar këtë herë.

 

Kim vuri në pah belin e saj të hollë me një trupore të zezë, duke kombinuar me çizme grafike.

Nëna e katër fëmijëve mbante një çantë të vogël të zezë me lëkurë gjarpri, Balenciaga, dhe aksesor me një palë vathë të mëdhenj argjendi.

 

Ndërsa, motra e saj Kylie u mahnit me një mini-fustan të bardhë me një bel korse të montuar, duke e kombinuar veshjen me syze dielli futuriste.

Manjati i bukurisë mbajti për dore vajzën 4-vjeçare Stormi ndërsa ata arritën në eventin në Los Angeles.

 

Kendall Jenner erdhi me një fustan shumëngjyrësh që shfaqte një theks leopardi përgjatë dekoltesë.

Modelja, 26 vjeçe, kombinoi veshjen me taka me rripa, një mini-çantë dhe grim të theksuar.

 

Khloe Kardashian, 38 vjeç, zgjodhi të shkonte për një kostum rozë të dhe syze dielli.

Teksa, Kourtney Kardashian, 43 vjeç, veshi një korse me pantallona teksa mbërriti me bashkëshortin Travis Barker, 46 vjeç, i cili së fundmi u shërua nga COVID-19.

 

Kylie u mbështet gjithashtu nga një numër i miqve të saj të listës A në garën e bukurisë së mbushur me yje.