Kim

E mësuar gjithmonë që të jetë në qendër të vëmendjes për format e saj seksi Kim Kardashian duket se çdo ditë e më tepër po kultivon një stil më të sofistikuar në të veshur.

kim1

 

Ajo është fotografuar teksa mbërrinte në një studion në Hollivud së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West. E veshur me një fund të gjatë në ngjyrë të bardhë dhe një bluzë me të njëjtën ngjyrë, të hapur në pjesën e prapme 33-vjeçarja dukej plot sharm, ndërsa ato që binin në sy ishin format e saj disi të rrumbullakosura për të cilat njihet më të së shumti.

kim2