Artisti shqiptar, Yll Limani vazhdon të jetë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit.


Momente të ndryshme nga këto koncerte Ylli i ndan me fansat në rrjete sociale.

 

Këngëtari në një InstaStory tregoi se duke përformuar mbrëmë në skenë gati është “pushtuar” nga flakët gjersa ai ishte duke performuar.

 

“Shpëtuam”, ishte mbishkrimi i artistit në këtë video-incizim.

Theksojmë se Ylli është i kërkuar në mbrëmje muzikore dhe koncerte mjaft shumë gjatë këtij viti. /Lajmi.net/