Rihanna është fotografuar për herë të parë në publik që nga momenti kur u bë nënë.


Ajo u fotografua në West Hollywood me të dashurin, A$AP Rocky teksa po futej në makinë.

 

 

Riri kishte veshur rroba të gjera që i mbulonin gjithë trupin.

Ajo u shfaq me një bluzë gri dhe pantallona të zeza dhe sigurisht nuk mungonin aksesorët, varse të mëdha dhe syzet ndërsa flokët i mbante të kapura topuz.