Prej kohësh është përfolur se Mevlani dhe Albulena Ukaj janë në një lidhje.


Shkak u bënë fotot ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për më tepër kalojnë shumë kohë bashkë.

 

Duket se me videon e fundit ata kanë konfirmuar lidhjen pasi Albulena i është referuar Mevlanit si “burrin e saj”.

 

“Burrin e kam shumë të mirë dhe më pëlqejnë të gjitha tek ai”, dëgjohet në videon e publikuar nga Albulena.