Këngëtarja e  grupit “Spice Girls”, Emma Bunton ka zbuluar se është martuar.

Përmes rrjetit social, Instagram Emma ka publikuar një foto e veshur  një fustan të bardhë teksa pozonte pranë bashkëshortit të saj Jade Jones. Emma dhe Jade janë bashkë prej më shumë se 20 vitesh dhe kanë dy djem, Beau, 13 vjec dhe Tate, 10 vjeç.