Kërkesat e pazakonta të këngëtarëve para një koncerti

Koncertet e këngëtarëve të famshëm janë rezultat i një pune të madhe që bëhet në prapaskena dhe një përgatitjeje disa mujore. Përveç këtyre, shumë këngëtarë kanë zakonisht edhe disa kërkesa të çuditshme përpara se të dalin në skenë. Ja disa prej tyre: #1 – Robbie Williams Këngëtari kërkon përpara çdo koncerti, 280 peshqirë, 3 aparatë […]

read more

Agnesa Vuthaj flet si rrallë herë për jetën private

Agnesa Vuthaj është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Vetëm disa muaj më parë në mediat rozë bëri bujë një lajm se Agnesa ishte në lidhje me një biznesmen indian, 57-vjeçar. Mirëpo Agnesa i hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke u shprehur se me të kishte marrëdhënie shoqërore […]

read more

Jlo: Kam bërë terapi për të dashur veten

Në episodin premierë të Coach Conversation, 22 janar, Jennifer Lopez foli rreth mënyrës se si ajo mësoi ta donte veten përmes të shkuarit në terapi dhe rrugëtimin për të zbuluar vlerat e vetes. “Më kujtohet kur isha në terapi, në fund të 30-ave dhe po flitej shumë për të dashur veten dhe unë thashë: “Unë […]

read more

Jennifer Lopez rrëfen për periudhën pas ndarjes nga Marc Anthony

Në episodin premierë të Coach Conversation, 22 janar, Jennifer Lopez foli rreth mënyrës se si ajo mësoi ta donte veten përmes të shkuarit në terapi dhe rrugëtimin për të zbuluar vlerat e vetes. “Më kujtohet kur isha në terapi, në fund të 30-ave dhe po flitej shumë për të dashur veten dhe unë thashë: “Unë […]

read more

Don Phenom jep detaje për projektin e ri muzikor

Don Phenom ka paralajmëruar prej kohësh se është gati të publikojë një album të ri. Tashmë duket se çdo gjë është gati dhe së fundmi reperi ka zbuluar detaje nga ky album. Ai ka publikuar në Instagram titujt e të gjitha këngëve që do të jenë pjesë e tij dhe siç duket një pjesë e […]

read more

Publikohet projekti muzikor i shumëpritur i Billie Eilish dhe Rosalia

Gjërat e mira kërkojnë gjithnjë kohë që të realizohen! E duket se dy nga artistet më të suksesshme të viteve të fundit, Rosalía dhe Billie Eilish e dinë mirë këtë dhe na lanë gati dy vjet në pritje të bashkëpunimit të tyre. Megjithatë, mund të themi se ia vlejti barra qiranë, sepse dy artistet kanë […]

read more

Elif dhe Omer do të rikthehen sërish në sheshxhirim sëbashku

Diamante dhe dashuri” është padyshim një nga telenovelat turke më të dashura të publikut shqiptar. Nëse edhe ti je shumë e dhënë pas serialeve turke, duhet ta njohësh historinë e Elifit dhe Omerit. Omeri, një oficer policie i cili dëshiron të zbulojë rreth vdekjes se të fejuarës së tij, e cila ka kryer vetëvrasje. Ai […]

read more

Arnold Schwarzenegger merr vaksinën antiCOVID: Bashkohuni me mua nëse dëshironi të jetoni

Arnold Schwarzenegger tregoi se ka marrë vaksinën antiCOVID dhe inkurajoi të gjithë të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë. Ish-guvernatori i Kalifornisë postoi një video të tij nga makina duke marrë vaksinën në stadiumin Dodger – i cili tashmë është duke shërbyer si një vend për të vaksinuar njerëzit kundër coronavirusit. “Sot ishte një ditë […]

read more

Fillojnë xhirimet e sezonit të gjashtë të serialit “Peaky Blinders”

Peaky Blinders është ndër serialet më të shikuara nga audienca e gjerë. Tashmë është raportuar se së shpejti do të vijë edhe sezoni i gjashtë, por për shkak të pandemisë coronavirus puna është shtyrë, shkruan Daily Mail. Derisa u planifikuan në mars të vitit 2020, tashmë thuhet se xhirimet do të fillojnë se shpejti. BBC ka […]

read more

Jennifer Lopez merr vlerësime të larta për interpretimin në inaugurimin e Joe Biden

Jennifer Lopez bëri që të gjithë t’i kthejnë sytë tek ajo me performancën që bëri në inaugurimin e presidentit të ri, Joe Biden. Komiteti Presidencial i Përurimit (PIC) njoftoi javën e kaluar se ajo do jetë pjesë e listës së artistëve që do këndojnë në ceremoninë e inaugurimit të Biden dhe Kamala Harris. Pas interpretimit […]

read more
Pages 98 of 98