Cristiano Ronaldo në hetim nga policia italian, dyshohet se theu rregullat anti-Covid

Cristiano Ronaldo po hetohet nga policia italiane për shkak të një udhëtimi që mendohet se e bëri për të festuar ditëlindjen e të dashurës së tij, Georgina Rodriguez. Ai akuzohet për thyerje të rregullave anti-Covid, duke udhëtuar midis rajoneve të Piemontes dhe Valle d’Aostas. Pamjet e fshira tani, të postuara në mediat sociale, treguan se […]

read more

Dalin detaje nga skandali që përfshiu 30-vjetorin e Rita Orës

Në kohën kur vendi i ishte nënshtruar një karantine kombëtare dhe ku autoritetet britanike përsërisnin vazhdimisht rëndësinë e zbatimit të masave antiCovid, Rita Ora do të festonte 30-vjetorin e lindjes në restorantin “Casa Cruy” me një grup miqsh, duke shkelur kokë e këmbë rregullat. Një tekë në kohë pandemie do t’i kushtonte Ritës ndjesë publike […]

read more

Rovena Stefa reagon kundër fushatave: Duhet të lejohen dhe dasmat

Rovena Stefa ka bërë së fundmi një reagim publik në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një shqetësim që ka të bëjë me fushatën elektorale që po zhvillohet në Kosovë, në kuadër të zgjedhjeve të jashtëzakonshme që do të mbahen më 14 shkurt. Këngëtarja ka publikuar fotografi të një prej […]

read more

Mozzik publikon këngën e re

Mozzik ka ndarë në Instagram me ndjekësit e tij një këngë të re, të freskët fare. Kënga nuk është realizuar as me videoklip e as nuk është publikuar në ndonjë platformë, sepse është kapur direkt nga studioja. Ky projekt i ri muzikor i reperit mban titullin “Dikush i ka fajet” dhe nuk mund të ishte […]

read more

E fejuara e Shpat Kasapit tregon rrethanat e njohjes me këngëtarin

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvija kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë në 24 Dhjetor të vitit që lamë pas. Këtë e bënë vetë të ditur përmes disa fotove në rrjetet sociale. Shpati në mbishkrimin e fotove ka shkruar: Ne i thamë PO njëri-tjetrit. 24/12/2020”. Në foto ata shihen mjaft të […]

read more

Marina Fara nis muajin e mjaltit me partnerin pas zyrtarizimit të lidhjes

Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë. Kësaj here, ajo na ka prezantuar vetë me partnerin e saj të zemrës, duke ndarë më herët një foto me të në Instagram. Megjithëse nuk e ka treguar emrin, Marina ka bërë publike […]

read more

Kënga e Dua Lipës “Physical” bëhet pjesë e serialit të ri të Netflix

Fate: The Winx Saga ka arritur zyrtarisht në Netflix dhe ka sjellë me vete edhe kolonat zanore të filmit. Shfaqja e re, e frymëzuar nga seria e animuar Winx Club, ndjek aktoren Bloom (Abigail Cowen), e cila bashkohet në shkollën Alfea në mënyrë që të përsosë dhe të zotërojë fuqitë e saj. Në gjashtë episodet, është gjithashtu mundësia […]

read more

Kërkesat e pazakonta të këngëtarëve para një koncerti

Koncertet e këngëtarëve të famshëm janë rezultat i një pune të madhe që bëhet në prapaskena dhe një përgatitjeje disa mujore. Përveç këtyre, shumë këngëtarë kanë zakonisht edhe disa kërkesa të çuditshme përpara se të dalin në skenë. Ja disa prej tyre: #1 – Robbie Williams Këngëtari kërkon përpara çdo koncerti, 280 peshqirë, 3 aparatë […]

read more

Agnesa Vuthaj flet si rrallë herë për jetën private

Agnesa Vuthaj është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Vetëm disa muaj më parë në mediat rozë bëri bujë një lajm se Agnesa ishte në lidhje me një biznesmen indian, 57-vjeçar. Mirëpo Agnesa i hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke u shprehur se me të kishte marrëdhënie shoqërore […]

read more

Jlo: Kam bërë terapi për të dashur veten

Në episodin premierë të Coach Conversation, 22 janar, Jennifer Lopez foli rreth mënyrës se si ajo mësoi ta donte veten përmes të shkuarit në terapi dhe rrugëtimin për të zbuluar vlerat e vetes. “Më kujtohet kur isha në terapi, në fund të 30-ave dhe po flitej shumë për të dashur veten dhe unë thashë: “Unë […]

read more
Pages 9 of 10