Nuk ndalen projektet e Yll Limani-t, sërish një këngë të re

Siç duket, 2021-shi është një vit i vrullshëm për Yllin, i cili po vjen çdo ditë me projekte të reja. Vetëm pas ditë pas këngës së fundit, “Ndoshta”, këngëtari na solli një tjetër perlë. Sonte, ai publikoi këngën e re në bashkëpunim me Cricket, të titulluar “Pray”. Kjo këngë erdhi pa lajmëruar. Nga ana tjetër, […]

read more

Stresi dhe Getinjo sjellin një bashkëpunim

Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit! Vetëm disa minuta më parë, dy djemtë kanë lançuar në Youtube projektin e ri të titulluar “S’jam dorzu”, ndaj bëni mirë të mos e humbni! “Dhimbjet qe ti jep jeta smun i ndal […]

read more

Valdrin Sahiti së shpejti baba për herë të dytë

Valdrin Sahiti ka dhënë sot një lajm shumë të bukur teksa i ka uruar ditëlindjen, bashkëshortes së tij, Edita Ramadanit. Valdrini ka postuar një foto të tyre familjare, ku shfaqen së bashku me vajzën, Belën dhe shkruan se së shpejti ata do të bëhen katër. “Urime ditëlindjen për dashninë tonë të jetës …. Falemnderit që […]

read more

Shakira befason ndjekësit me look-un e ri (FOTO)

Këngëtarja Shakira ka suprizuar së fundmi fansat. Përmes rrjetit social ,Instagram, Shakira ka zbuluar se ka bërë një ndryshim në paraqitjen e saj. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet me flokë ngjyrë të kuqe.“Kanë kaluar 20 vite që kur i pata flokët e kuqe në klipin e këngën Ojos Asi”, ka shkruajtur këngëtarja.   […]

read more

Lajmet e tradhëtisë së Alex nuk kanë ndikuar fare tek Jennifer Lopez

Partneri i Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, po përflitet së fundmi për tradhti ndaj partneres së tij me Madison LeCroy, pjesë e një reality-show. Në epidosin e fundit të show-t, LeCroy u akuzuar nga disa pjesëmarrës të tjerë se ka fjetur me ish-anëtarë të martuar të Major League Baseball , e sipas burimeve, një person i […]

read more

Angelina Jolie flet për rritjen e fëmijëve vetëm

Angelina Jolie, së fundmi ka pasur rastin që të diskutojë rreth rritjes së fëmijëve të saj. Kjo është arritur përmes një interviste me revistën prestigjioze “Vogue”, ku në kopertinën kryesore gjendet Jolie, shkruanDaily Mail. 45-vjeçarja ka thënë se përkundër që ka fëmijë, nuk është se lodhet edhe aq shumë, pasi ndihma e tyre është e […]

read more

Fero: Nuk besoj te covid 19

Ai është shumë i hapur me fansat, sa i përket temave që përkojnë me jetën dhe karrierën. Së fundmi, artisti ka qenë i ftuar në emisionin NIN, teksa ka folur më shumë rreth vetes, përfshirë edhe marrëdhënieve. Por, ajo çka mori më shumë vëmendje ishte përgjigjja e tij, teksa u pyet nëse është infektuar ndonjëherë me […]

read more

Dua Lipa arrin një tjetër sukses

Dua Lipa, në moshë të vogël, ajo ka punuar fort për të mbërritur aty ku është sot, në majën që të gjithë e shohin me admirim! Sukseseve të shumta të Duas i është shtuar së fundmi edhe një tjetër, pasi këngëtarja shqiptare në top pesëshen e listës “Billboard hot 100”. Së fundmi është bërë e […]

read more

Tyson Fury dhe bashkëshortja e tij, në pritje të fëmijës së gjashtë

Tyson dhe Paris Fury janë në pritje të fëmijës së tyre të gjashtë. Kampioni i WBC, 32 vjeçar, ndau lajmin e gëzuar në serialin e YouTube-it të korrespondentit të boksit, Gareth A Davies. Çifti janë tashmë prindër të Venezuelës, 10 vjeçe, Princit John James, tetë vjeç, Princit Tyson II, katër vjeç, Valencias, tre vjeçe dhe […]

read more
Pages 74 of 77