Arbenita pozon në mënyrë provokuese pranë veturës luksoze

Arbenita Ismajli gjithmonë godet me pozat që merr. Ajo për ndjekësit nuk ndalet me imazhe të ndryshme, duke mahnitur gjithmonë me pozat që merr.     Ajo ditën e djeshme pozoi pranë një veture luksoze dhe nuk mungoi edhe veshja e saj e veçantë me trupin perfekt. Për më shumë, binduni me imazhin në vijim./Kosovarja/ […]

read more

Për çdo vajzë e grua, kënga e re e Luana Vjollcës mesazh i fortë për vetëbesim dhe kurajo

Luana Vjollca ka publikuar këngën e tretë të projektit “Thuaje” me titull “Isha”. Ndryshe nga dy projektet e para që trajtonin “bullizmin” dhe “traumën” ylli shqiptar në këngën e tretë vjen me plot ngjyra dhe jetë si mesazh force për femrat.   Përmes vargjeve të këngës ajo bën thirrje për vetëbesim, kurajo dhe respekt ndaj […]

read more

Megi Pojani tregon karakteristikat që duhet t’i ketë djali që do të donte ta kishte partner

Megi Pojani është ndër femrat e pëlqyera shqiptare dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja ka bërë për vete ndjekësit me guximin dhe mënyrën e drejtpërdrejtë të të shprehurit. E drejtpërdrejtë është treguar edhe në intervistën për emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel.     Moderatoret e pyetën nëse pëlqen ndonjë nga djemtë […]

read more

Fejohet Samanta Karavello, kush është djali misterioz që i mori zemrën këngëtares

Samanta Karavella zbulohet  ti ketë dhënë fund beqarisë, me një djalë jo të njohur publikisht. Edhe pse jeta e saj private ka qënë e hermetikuar, duket se paparazzet e kanë gjetur një lidhje për të zbuluar disa detaje. Burime për “Iconstyle” zbulojnë se Samanta është fejuar në 29 dhjetor 2021. “Dita më e mirë e […]

read more

Merr fund gjyqi i famshëm-Depp e fiton rastin

Johnny Depp ka fituar gjyqin e gjatë e të mundimshëm, ku pati paditur ish bashkëshorten e tij Amber Heard për shpifje në artikullin që kjo e fundit e shkroi kohë më parë në The Washington Post. Juria e gjykatës në Virxhinia ka vendosur në favor të Depp, derisa vendosën se deklaratat e Heard ishin të […]

read more

Pas aksidentit flet Robert Berisha, tregon ngjarjen

Këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha është aksidentuar në mëngjesin e sotëm, ai u përfshi në një aksident me një kamion videoja e publikuar nga Insajderi, shihet se ngjarja ka ndodhur tek “Rrethi me flamur”, në Prishtinë. Në pamjet e publikuara, këngëtari shihej i nervozuar teksa bisedonte me të pranishmit në vendngjarje.   Nga ky aksident […]

read more

Adelina Tahiri sjell imazhe atraktive nga pushimet luksoze

Adelina Tahiri është mjaft aktive në rrjetet sociale. Kohë pas kohë ajo ndanë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me ndjekësit.     Së fundi këngëtarja ka nisur pushimet në njërin nga vendet me luksoze në Turqi. Nga atje ajo ka ndarë disa imazhe ku shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit dhe […]

read more

Beatrix Ramosaj rrëfen se si e kaloi periudhën e vështirë pas BBV: “Nuk bëra asnjë gabim”

Beatrix Ramosaj ka rrëfyer për herë të parë se si e ka kaluar periudhën e vështirë që përjetoi pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP. Këngëtarja nga Kosova, e cila krijoi një lidhje me Donald Veshaj brenda shtëpisë së famshme, u përball me komente negative për veprimin e saj.     Në një lidhje […]

read more

Shenjat me fat të kësaj vere, pritet të gjejnë dashurinë në qershor

Pas pak ditësh fillon zyrtarisht vera dhe të gjithë e presim këtë sezon për gjithë të rejat që sjell në jetët tona. Lajmet janë shumë të këndshme, beqarët e shenjave të mëposhtme që kërkojnë gjysmën tjetër brenda muajit të ardhshëm kanë shumë mundësi ta takojnë dhe të përjetojnë një dashuri të madhe verore me perspektivë. […]

read more

Noizy dhe Loredana në një bashkëpunim

Noizy dhe Loredana kanë gati një surprizë shumë të bukur për fansat e tyre. Një këngë e re po vjen. Po, po e lexuat mirë! Një bashkëpunim mes Noizyt dhe Loredanës pritet të publikohet shumë shpejt. Dyshja kanë bashkuar forcat dhe kanë vendosur të surprizojnë ndjekësit. “Reporteri. Net” shkruan se dyshja e ka përfunduar regjistrimin […]

read more
Pages 62 of 112