‘Aksident’, Butrint Imeri përfundon në spital

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe ndan me fansat postime nga më të ndryshme. Ai shpesh jep informata rreth projekteve e koncerteve, ndërkohë që së fundmi ka treguar për një problem shëndetësor.   Në disa postime që ka shpërndarë në InstaStory, artisti 25-vjeçar tregon se ka përfunduar në […]

read more

Pritet një rikthim i Era Istrefit në tregun muzikor shqiptar, menaxheri zbulon detajet

I ftuar në emisionin ‘Goca dhe Gra’ Hajriz Bajrami, i cili është njëkohësisht dhe menaxheri i Era Istrefit foli për një rikthim në tregun muzikor shqiptar. Gjatë intervistës ai zbuloi se këngëtarja me famë ndërkombëtare është në prag të publikimit të këngës së saj më të re ‘Bebe’ në bashkëpunim me këngëtarin e hitit ‘Loquita’, […]

read more

‘Polici’ i Portokallisë largohet përfundimisht nga Top Channel: Binaj tregon detajet

Aktori i humorit, Florjan Binaj ka njoftuar largimin e tij nga programi Portokalli, pjesë e të cilit ishte prej 18 vitesh ku u bë i dashur për publikun me disa nga rolet e tij më të njohura. Në një postim në Facebook, Binaj njoftoi largimin nga programi por dhe nga Top Channel duke thënë se […]

read more

Çka po përgatisin Ghetto dhe Majk

Ata ka kohë që nuk kanë sjell ndonjë projekt të ri për fansat dhe admiruesit e muzikës së tyre. Bëhet fjalë për dyshen e famshme të estradës, Ghetto Geasy dhe Majk, të cilët duket se po rikthehen me një prurje të re.   Ka qenë Kastriot Rexha ai i cili ka shpërndarë një postim në […]

read more

Dhurata Dora pozon me shumë stil në fotografitë e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, po vazhdon të jetë e pranishme në mbrëmje e koncerte të ndryshme. Ajo kohëve të fundit ka performuar më shumë nëpër Evropë, e së fundmi ka sjell disa fotografi atraktive nga Gjermania.   Bukuroshja, e ndjekur nga mbi dy milionë njerëz vetëm në Instagram, ka marrë vëmendje me dukjen […]

read more

Ermal Mamaqi: Nuk jam unë arsyeja e ndarjes së Beatrix nga Donaldi

Komediani i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”. Ai ka sqaruar shumë gjëra që u bënë virale në rrjete sociale e shkaktuan debate të mëdha.   I njëjti ka folur për situatën që bëri bujë në Big Brother VIP, duke u cilësuar si arsyeja e ndarjes […]

read more

Policia e Los Angeles vizitojnë shtëpinë e Will Smith pak ditë pasi goditi me shuplakë Chris Rock

Sherifët e Los Angelesit u panë duke vizituar shtëpinë e Will Smith të martën, dy ditë pasi aktori goditi me shuplakë komedianin Chris Rock në “Oscars 2022”. Oficerët u fotografuan përreth në portat e rezidencës ‘Smiths Calabasas’ me një makinë patrullimi të shënuar në orën 14:40 të së martës, raportoi Splash News.   Lizette Salcon, […]

read more

Shikueshmëria e Oscar ra në mënyrë drastike

Ceremonisë prestigjoze të çmimeve “Oscar” duket se i ka rënë shkëlqimi këto vitet e fundit. Edhe pse është cilësuar si gjigant i kinematografisë botërore, duket se njerëzit nuk kanë më interes për ta ndjekur, të paktën dekadën e fundit. Audienca e kësaj ceremonie madhështore ka rënë me 70% në dekadën e fundit. Vlerësimet kanë rënë […]

read more

Oscars dënon ashpër shuplakën e Will Smith, thonë se kanë filluar hetimet

Akademia e filmit të Oscars ka thënë se ata “dënojnë” shuplakën e Will Smith në prezantuesin Chris Rock gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve dhe kanë kërkuar zyrtarisht nisjen e hetimeve për këtë incident, shkruan Gazeta Metro. Në deklaratë thuhet se “do të hetohet veprimi dhe pasojat e këtij sulmi” në përputhje me ligjin në […]

read more

Ghetto Geasy nuk është larguar nga skena, ja çfarë po paralajmëron

Ghetto Geasy konsiderohet si njëri nga rep-artistët më të njohur në vendin tonë, ai me një postim në Instagram ka paralajmruar projektin e radhës. Reperi komentohet mjaft shumë për jetën e tij private, sidomos pas martesës me moderatoren e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca.   Ai së fundmi nuk ka qenë shumë aktiv me publikimin […]

read more
Pages 61 of 98