Era Istrefi shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

Artistja shqiptare Era Istrefi krahas projekteve muzikore është aktive edhe me postime në rrjete sociale. Shumë postime të këngëtares marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë.   Së fundmi krijuesja e shumë hiteve publikoi disa imazhe në rrjetin social “Instagram” ku u shfaq mjaft provokuese.   E  veshur me një bluzë pa mëngë […]

read more

Melisa rrëfen ndarjen nga Andi dhe ‘lidhjen’ me Majk

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Melisa Lleshi ka folur ekskluzivisht për ndarjen nga Andi. Ajo për Prive ka treguar detaje nga lidhja madje edhe ‘romanca’ me Majkin, pasi me këtë të fundit u kapën bashkë në foto.   Melisa ditë më parë u fotografua në një nga hotelet e Tiranës me reperin Majk.   Çka, si e […]

read more

Kim Kardashian mahnit me ekspozimin e linjave trupore

Kim Kardashian dukej një bionde magjepsëse teksa doli nga oqeani në Turks dhe Caicos me bikini të bardha të premten e kaluar. Themeluesja e “Skims”, 41 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme me rroba banje joshëse dy-pjesëshe që nxirrte në pah dekoltenë e saj të gjerë dhe barkun e tonifikuar.   Kim i la […]

read more

Elon Musk mirëpret binjakë me një nga drejtueset e kompanive të tij

Elon Musk mirëpriti në heshtje binjakët me Shivon Zilis – një nga drejtueset e tij në fund të vitit të kaluar, pretendon një raport i ri nga Business Insider. Sipas dokumenteve gjyqësore të marra nga media, manjati i Tesla zgjeroi familjen e tij me Zilis të Neurolink në nëntor 2021. Business Insider raporton se dyshja […]

read more

Elvana Gjata nuk ka të ndalur, paralajmëron duetin e radhës me këngëtaren e huaj

Artistja Elvana Gjata ka qenë mjaftë aktive me projekte muzikore. Derisa jemi në sezonën verore, këngëtarja nuk ka të ndalur me bashkëpunime.   Pas duetit me Dhurata Dorën, Gjata e ka gati edhe një tjetër duet.   Kësaj radhe, artistja nuk sjell këngë me shqiptare por me një këngëtare të njohur rumune. Me siguri të […]

read more

Arta Nitaj shkëlqen në foto sesionin e fundit, shfaqet joshëse

Arta Nitaj është një nga femrat që merr vëmendje në mediat rozë. Aktorja është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.     Së fundi, ajo ka marr vëmendje derisa ka realizuar një foto sesion të ri. Veshur një fustan shkëlqyes që i theksonte lformat trupore ajo dukej mahnitëse dhe […]

read more

Beatrixa merr vëmendjen e fansave, tregon linjat e saj perfekte

Artistja shqiptare, Beatrix Ramosaj sic duket po i shijon ditët e ngrohta. Në rrjete sociale ajo po ndan imazhe të ndryshme me bikini, ku po shfaq linjat trupore.   Një video e këngëtares në InstaStory para pasqyrës  mori vëmendjen e publikut.   E veshur me bikini artistja vinte në pah format e saja  trupore.   […]

read more

Çfarë raporti ka me Jasminën, flet Ardian Bujupi

Qysh nga bashkëpunimi i tyre për klipin e këngës “Tranova”, Ardian Bujupi e Jasmina Kadriu përfliten për një lidhje të mundshme. Së fundi lidhur me këtë ka folur vetë këngëtari.   Ardiani ishte i ftuar në një intervistë në “Pushime On Top”, ku edhe shuajti kurreshtjen e të gjithëve.   “Jasmina është shoqja ime, më […]

read more

‘Nuk kam asnjë energji për të urryer’, Trixa sërish merr vëmendje me postimin e radhës

Beatrix Ramosaj padyshim është njëra ndër personazhet më të komentuara të estradës shqiptare. Ajo vazhdon e komentohet qysh nga pjesëmarrja në “Big Brother VIP”.   Lidhja e saj brenda “BBV” me Donald Veshaj, u paragjykua shumë, pasi ky i fundit konsiderohej se kishte lënë në gjysmë një lidhje jashtë me moderatoren shqiptare, Bora Zemani.   […]

read more

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ të zjarrtë para fansave në Zvicër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka bërë një performancë të zjarrtë së fundmi në një festival shqiptar në Zvicër. Ajo ka interpretuar një repertoar të hiteve të saj, duke dhuruar në të njëjtën kohë një performancë mjaft energjike.   Në disa video të publikuara nga ndjekësit në rrjetin social TikTok, Dafina mund të shihet […]

read more
Pages 60 of 115