Jennifer Lopez shfaqet pa grim, duket shumë e lëmuar, dhe tregon se si kujdesët për lëkurën

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka ndarë së fundmi me fansat rutinën e saj të kujdesit të lëkurës. Jennifer filloi rutinën e saj duke thënë: “Nuk kam ndonjë ndriçim të veçantë apo asgjë, kjo është vetëm drita e mëngjesit. Unë nuk kam ndonjë filtër të veçantë këtu, kjo është fytyra ime”.   Ajo tregoi produktet […]

read more

Fifi paralajmëron këngën e re, prezanton një nga dukjet në klip

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, bën me dije se po kthehet me projekt të ri muzikor. Artistja me mijëra ndjekës në rrjete social ka zbuluar së fundmi se ka nisur xhirimet e videoklipit të radhës.   Nën përkujdesjen e grimerit të njohur, Arbër Bytyqi, ajo ka prezantuar një nga dukjet në klip.   […]

read more

Will Smith paralajmëron Jada Pinkett: Mos më përdor për klikime

Së fundmi është bërë virale në mediat sociale një video e Will Smith në të cilën paralajmëron Jada Pinkett të mos e përdor për klikime. Klipi prej 49 sekondash – i cili fillimisht u filmua nga Jada Pinkett Smith në Instagram Live në vitin 2019– ka pasur mijëra shikime në Reddit që kur u shfaq […]

read more

Cristiano Ronaldo ia transferon çdo muaj 100 mijë euro në llogari partneres së tij, Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez përbëjnë një nga çiftet më të famshme në botën e futbollit. Aq më tepër pas premierës së dokumentarit “Soy Georgina” , i cili rrëfen rutinën e përditshme të partneres së futbollistit portugez.   Edhe pse shumë nga detajet e lidhjes u zbuluan në Netflix, tashmë dihet se CR7 e paguan […]

read more

Koha kur Dua Lipa luante në serialin e njohur ‘Familja Moderne’

Sot ajo është një prej artisteve më me nam në tregun ndërkombëtar të muzikës. Dua Lipa nisi që e vogël të merrej me art, veçse ndryshe nga muzika, ajo fillimet i ka pasur si aktore duke u bërë pjesë e një seriali vendor në Kosovë.   Bëhet fjalë për vitin 2005, ku ajo ishte paraqitur […]

read more

Robert Berisha: Kemi ndenjur tek të njëjtat hotele dhe kemi udhëtuar me të njëjtët autobusë

Robert Berisha nuk ngurron që gjithë pakënaqësitë që ka me personazhet shqiptarë ti shprehë në emisionin e tij. E të njëjtën gjë ka bërë pikërisht me Elvana Gjatën. Teksa kishte të ftuar Bardhin që ka publikuar këngën “Ex” me Elvana Gjatën, Roberti është ndalur paksa tek kjo e fundit. Nuk ka ngurruar tē tregojë pakënaqësitë […]

read more

Will Smith mund të lërë aktrimin

Will Smith u kthye në personazhin më të komentuar në mbarë botën, pas shuplakës që i dha mikut të tij Chris Rock në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars”. Rock bëri një batutë të papërshtatshme për modelin e flokëve të Jada Pinkett, bashkëshortes së Will. Mirëpo, ajo vuan nga alopecia (rënia e flokëve dhe qimeve […]

read more

Ndahen Don Xhon dhe e dashura e tij ruse, ky është reagimi i saj

Reperi Xhonatan Isufi i njohur me emrin artistik si “Don Xhoni” është komentuar shpeshherë në media rozë për lidhjen e tij me modelen ruse, Ariana Lirey. Dyshja kishin konfirmuar lidhjen gjatë muajit dhjetor të vitit të kaluar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku shiheshin së bashku në Dubai.   Gjatë ditës së djeshme, […]

read more

Rita Ora mburret me trupin në bikine derisa pozonte në shkretëtirën e Utah

Këngëtarja shqiptare reklamoi trupin e saj në formë e veshur në bikine në fotografi të nxehta në shkretëtirën e Utah në SHBA, transmeton Gazeta Metro. Këngëtarja 31 vjeç dukej për bukuri në bikine dy pjesësh derisa pozonte në shkretëtirë.       Ajo ndau edhe ca fotografi të tjera në konton e saj ku ishte […]

read more

Për Borën apo Beatrix? Kujt i dedikohet kënga e re e Donaldit

‘100 Vitrinat’ e Bora-Donald-Beatrix. Një treshe e krijuar në Big Brother, me historitë dhe dramat e tyre vijon të na shoqëroj dhe pas mbarimit të atij spektakli. Dashuri, tradhti, ndarje, rikthim, dedikim do të ishin fjalët kyçe që do të përcaktonin këta tri persona. Donaldi, protagonisti kryesor vijon të bëjë konfuz audiencën me këngët e […]

read more
Pages 59 of 98