Shokon Angelina Jolie, thotë se kishte punësuar vrasës me pagesë për ta vrarë veten

Aktorja, 47 vjeçe, ka qenë gjithnjë hapur për të shpalosur çështjet e saj të shëndetit mendor gjatë gjithë jetës së saj, duke përfshirë në karrierën e saj të hershme një moment kur ajo kishte mendime aq vetëvrasëse sa ndjeu nevojën të punësonte një vrasës me pagesë për t’ia marrë jetën. Sipas raportimeve, ylli i “Lara […]

read more

Mozzik publikon video duke kënduar Marshin e UÇK’së

Rep-artisti, Mozzik së fundmi ka publikuar një video duke kënduar Marshin e UÇK-së. Në një postim në “Facebook”, artisti u shfaq bashkë me disa persona të tjerë duke ecur maleve teksa këndon Marshin e UÇK-së.   “RRNOFTË USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS”, shkroi Mozzik sipër videos.   Ndryshe, reperi shpesh ka treguar mbështetje për ish krerët […]

read more

Einxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

Moderatorja e njohur shqiptare, Einxheh Shkira, sot ka zbuluar planet për sezonin e ri televiziv. Përmes një postimi në “Instagram”, prezantuesja ka treguar se sezonin e ardhshëm televiziv do të këtë një projekt të saj.   Në video Einxhel është shprehur se këto premtime nuk do të mbahen vetëm në rast të ndonjë shtatzënie të […]

read more

Bebe Rexha me një tjetër arritje artistike, lë pas edhe Rihannan

Bashkëpunimi i Bebe Rexhes me David Guettan ka hyrë në dhjetë këngët e para të top-listës Billboard Hot 100. Kjo këngë është pozicionuar në vend të shtatë duke lënë madje prapa edhe Rihannan me këngën e saj të rikthimit, “Lift Me Up”.   Për Beben kjo është hera e katërt që përfshihet në dhjetë vendet […]

read more

Kanye West nuk heq dorë nga politika, do të kandidoj sërish për president

Pas deklaratave të tij antisemitike, të cilat i kushtuan disa nga bashkëpunimet e tij më fitimprurëse me markat e njohura të veshjeve duke kthyer mijëra njerëz kundër tij, Kanye West ka vendosur që të mos heq dorë nga politika. Reperi duket se është indiferent ndaj reagimeve të shumta nga fjalët e tij kundër hebrenjve dhe […]

read more

Gigi dhe DiCaprio nuk i shpëtojnë paparacëve

Romanca e Leonardo DiCaprio-s dhe Gigi Hadid po ecën për mrekulli, megjithatë ata po tregohen shumë të kujdesshëm të mos fotografiohen bashkë. Të dy u panë në Nju-Jork të premten në mbrëmje, duke dalë për darkë në Cipriani. Çiftit iu bashkua shoqja e DiCaprio-s, kapitalistja e sipërmarrjes Vivi Nevo. Të trembur nga kamerat, ata u […]

read more

Luana Vjollca: Besi dhe Olsi paguhen më shumë se unë

Në puntatën e djeshme të “Zemër Luana”, Luana Vjollca ka bërë një deklaratë të papritur. Ajo ka zbuluar pak nga rroga e Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut. Por si nisi e gjitha? Olsi bëri një rrëmujë të vogël në studio e menjëherë Besi tha: “I shkreti është edhe pa rrogë”. Direkt reagoi Luana, tha se […]

read more

Dua Lipa me linja seksi, ekspozon këmbët e tonifikuara

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, po sigurohet që në çdo paraqitje të shfaqet me plotë stil. Këngëtarja ka mahnitur me linjat trupore të cilat i ka ekspozuar para pasqyrës, ku shihet duke marrë rreze dielli.   Krahas nuancave, ajo kishte veshur këmishë të tejdukshme me sytjena dhe një minifund të çarë që ia […]

read more

Ermal Fejzullahu e zbulon se si është njohur me bashkëshorten e tij

Artisti i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka qenë i ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Këngëtari ka treguar gjithçka rreth muzikës dhe karrierës së tij mjaft të suksesshme.   Por ai ka folur edhe për jetën private.   Si është njohur Ermali me bashkëshorten e tij, Arianën? “Jemi njohur […]

read more

Rina Balaj shfaqet provokuese duke vënë në fokus linjat trupore

Rina Balaj është ndër emrat më të komentuar në media rozë dhe kryesisht merr vëmendje për postimet provokuese që bën në rrjete sociale. Edhe këtë herë, artistja solli disa imazhe atraktive në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.   23-vjeçarja përveç që u shfaq me një veshje plot stil, ajo […]

read more
Pages 2 of 98