Zyrtarisht, ky është mbreti i ri i TikTok

Komediani Khaby Lame është bërë mbret i TikTok – gjithçka pa thënë asnjë fjalë. Me më shumë se 142.9 milionë ndjekës, Lame ka rrëzuar nga froni kërcimtarin adoleshent dhe krijuesin Charli D’Amelio për t’u bërë personi më i ndjekur në platformë.   Lame, 22 vjeç, i cili ka lindur në shtetin e Afrikës Perëndimore të […]

read more

E pabesueshme në çfarë vendi ka vënë vath Dafina Zeqiri

Ka zë, por edhe shumë stil, për çka nuk mund të krahasohet me asnjë këngëtare tjetër. Kjo është Dafina Zeqiri, unike sa i përket përbërjes artistike, por gjithashtu edhe stilit që ajo posedon.     Këngëtarja ka disa tatuazhe, që e bëjnë mjaftë unike në pamje. Këngëtarja e hiteve, e paska edhe një vath në […]

read more

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re së shpejti

Artistët e njohur të skenës muzikore, Ardian Bujupi dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të njohur për një sërë hitesh, tashmë kanë nisur xhirimet e këtij videoklipi.   “Gelato 01.07”, ka qenë përshkrimi krahas videos së shpërndarë me fansat në Instagram.   Ledri momentalisht po shijon suksesin e […]

read more

Flitet për një lidhje me Mozzikun, sqaron gjithçka Kiara Tito

Mozzik së fundi është komentuar për një lidhje të mundshme. Së pari përshkrimi mbi një foto se nuk do të jetë beqar këtë verë, e më pas për postimin e tij duke mbajtur këmbën e një vajze shtynë deri tek dyshimet se Mozzik është në një lidhje.   Pas kësaj u ngritën dyshime se vajza […]

read more

“E gjeta burrin”, ky është mashkulli me të cilin, Beniada është fiksuar

Ajo është ndër personazhet më të përfolura në showbizin shqiptarë. Më anë të një Instastory Beniada na prezantoi të gjithëve me burrin e saj.     Ajo ka postuar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer. “E gjeta burrin @lindajakic. Është ok”- shkruan Beniada.  

read more

Fifi flet për Donaldin në prani të Beatrixës, reagimi i këngëtares nuk duhet humbur

Fifi dhe Beatrix janë shoqe me njëra-tjetrën dhe kjo ka bërë që ato të takohen shpeshherë me njëra-tjetrën. Gjatë kafes së fundit, ato nuk kanë nguruar të hapin edhe ‘live’ në Instagram. Edhe pyetjet nga fansat kanë qenë të shumtë, ku padyshim nuk kanë munguar as ato për ‘Big Brother VIP’. Një ndër to lidhet […]

read more

Bebe Rexha duket atraktive dhe elegante në imazhet e reja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka bërë një tjetër paraqitje atraktive në rrjetet sociale. Artistja e cila numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram, së fundmi ka postuar disa imazhe duke përshkruar se si ka kaluar një javë në përditshmërinë e saj.   Ylli i muzikës ndau me fansa imazhe ku shihet me […]

read more

Era Istrefi ndez ‘flakë’ të pranishmit me vallëzim në një koncert në Gjermani

Pas një kohe të gjatë, Era Istrefi është rikthyer në tregun muzikor. Ajo ka publikuar dy këngët e saj pas pauzës në muzikë dhe u pritën mjaft mirë, shkruan lajmi.net.   “Bebe” dhe “TKRRKT”, janë dy projektet e fundit të këngëtares.   Era tashmë u është rikthyer edhe koncerteve. Së fundi ajo ka performuar në […]

read more

‘Më shohin me adresa falso’, Trixa sërish ‘thumbon’ Borën dhe Donaldin

Beatrix Ramosaj vazhdon e komentohet në rrjete sociale për secilin postim të saj. Së fundi ajo ka ndarë një video në ‘Instagram’, ku ka ironizuar me personat që e ndjekin atë me profile fallco.   Ajo ka përdorur një zë që thotë: “Motër, vishu, duku bukur. Ata po të shohin me adresë fallco. Mbyti, irritoi […]

read more

Adelina Tahiri sqaron deklaratën për shqiptarët, që zemëroi rrjetin

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka qenë në ‘shënjestrën’ e mediave online së fundmi. Një lajm qarkulloi ku thuhej se ajo kishte dhënë një deklaratë duke iu kundërpërgjigjur ndjekësve lidhur me martesën e saj me Serjoza Markov. “E mora burrin maqedonas sepse shqiptarët janë të prapambetur”, ishte deklarata që supozohej se kishte thënë Adelina Tahiri. […]

read more
Pages 1 of 54