Bebe Rexha me tone të ashpra drejt Katarit

Bebe Rexha është ndaluar së fundmi në aeroportin e Los Angeles-it për një intervistë të shkurtër. Ndër të tjera ajo u pyet nga gazetari në lidhje me diskriminimin që po i bëhet kohëve të fundit komunitetit LGBTQ+, përfshirë këtu edhe Botërorin e Katarit. Si një mbështetëse e madhe e këtij komuniteti, artistja shqiptare u shpreh […]

read more

Blero poston edhe një fotografi me të dashurën e re

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me një foto që publikoi disa javë më parë, ku shfaqej krah një vajze misterioze.   Ai publikoi një foto me një bionde, fytyrën e së cilës e fshehu për publikun.   […]

read more

Butrint Imeri ‘pranon’ propozimin e fanses për martesë

Aktiv me koncerte e mbrëmje muzikore është edhe këngëtari, Butrint Imeri. Butrintit së fundmi gjatë një koncerti në një klub nate i ndodhi e papritura.   Teksa ai po performonte, një fanse i “propozoi atij martesë”.   “A po martohesh me mua a, ani”, ishte përgjigja e Butrintit. Lojtës Videosh 00:00 00:12  

read more

Shokon Angelina Jolie, thotë se kishte punësuar vrasës me pagesë për ta vrarë veten

Aktorja, 47 vjeçe, ka qenë gjithnjë hapur për të shpalosur çështjet e saj të shëndetit mendor gjatë gjithë jetës së saj, duke përfshirë në karrierën e saj të hershme një moment kur ajo kishte mendime aq vetëvrasëse sa ndjeu nevojën të punësonte një vrasës me pagesë për t’ia marrë jetën. Sipas raportimeve, ylli i “Lara […]

read more

Horoskopi ditor, e enjte 24 nëntor 2022

Dashi Venusi do e influencoje pozitivisht gjate kesaj dite jeten tuaj sentimentale. Pas nje kohe te mbushur me debate dhe konflikte me ne fund do te rivendoset dialogu dhe bashkepunimi. Edhe per beqaret do favorizohen dashurickat e sinqerta dhe afatgjata. Ne planin financiar ka ardhur koha te nenshkruani kontrata ne menyre qe situata te stabilizohet […]

read more

Mozzik publikon video duke kënduar Marshin e UÇK’së

Rep-artisti, Mozzik së fundmi ka publikuar një video duke kënduar Marshin e UÇK-së. Në një postim në “Facebook”, artisti u shfaq bashkë me disa persona të tjerë duke ecur maleve teksa këndon Marshin e UÇK-së.   “RRNOFTË USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS”, shkroi Mozzik sipër videos.   Ndryshe, reperi shpesh ka treguar mbështetje për ish krerët […]

read more

Einxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

Moderatorja e njohur shqiptare, Einxheh Shkira, sot ka zbuluar planet për sezonin e ri televiziv. Përmes një postimi në “Instagram”, prezantuesja ka treguar se sezonin e ardhshëm televiziv do të këtë një projekt të saj.   Në video Einxhel është shprehur se këto premtime nuk do të mbahen vetëm në rast të ndonjë shtatzënie të […]

read more

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022. Dashi: Mendja juaj do të marrë gjëra të mira. Mundohuni të mos shpenzoni shumë. Dëshira juaj për të fituar njohuri do t’ju ndihmojë të bëni miq të rinj. Jeta e dashurisë do të sjellë shpresë. Mund të kritikoheni nga kolegët për qëndrimin tuaj dominues. Ju mund të shikoni […]

read more

Disa nga përfitimet e të udhëtuarit

Të paktën një herë në vit duhet të shkosh në një vend që nuk e ke vizituar ndonjëherë më parë. Ke për të kuptuar se do të përfitosh shumë prej udhëtimeve të tilla, pasi secili prej tyre do të jetë i veçantë nga tjetri dhe do të mësojë diçka për kulturën e atij vendi. Udhëtimet […]

read more

Bebe Rexha me një tjetër arritje artistike, lë pas edhe Rihannan

Bashkëpunimi i Bebe Rexhes me David Guettan ka hyrë në dhjetë këngët e para të top-listës Billboard Hot 100. Kjo këngë është pozicionuar në vend të shtatë duke lënë madje prapa edhe Rihannan me këngën e saj të rikthimit, “Lift Me Up”.   Për Beben kjo është hera e katërt që përfshihet në dhjetë vendet […]

read more
Pages 2 of 190