Horoskopi për ditën e sotme, 13 tetor 2021

Dashi Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni se cilat vështirësi janë më urgjente dhe duhet të trajtohen së pari. Mos kini frikë t’u tregoni […]

read more

Përse është transformuar Tom Cruise

Tom Cruise është një ndër aktorët më të dashur për publikun, i cili edhe me kalimin e viteve vazhdon të jetë në listën A të botës së Hollywood-it. Së fundmi, aktori ka surprizuar fansat e tij pasi dukej shumë ndryshe teksa po shijonte lojën 2 të Serisë së Divizionit të Ligës Kombëtare në San Francisko. […]

read more

Megan Fox: Kam çrregullime të shëndetit mendor

Së fundmi Megan Fox  ka folur në lidhje me problemet e saj shëndetësore. Në një intervistë të dhënë së fundmi për ‘GQ’ së bashku me partnerin e saj , reperim Machine Gun Kelly ajo e ka zbuluar se ka dismorfinë e trupit. “Kam shumë pasiguri të thella”, u shpreh aktorja.Fox nuk hyri në detaje rreth […]

read more

Elon Musk ironizon publikisht Jeff Bezos

Pasuria personale e Elon Musk tani është 222 miliardë dollarë, duke ruajtur vendin e parë si personi më i pasur në botë dhe duke zgjeruar hendekun me vendin e dytë që e mban Jeff Bezos. Bezos e ndjek Musk me një pasuri prej 191.6 miliardë dollarë. Musk dhe Bezos – dy njerëzit më të pasur […]

read more

Perplasen virtualisht Noizy dhe Mozzik

Mozzik dhe Noizy janë dy ndër reperët më në zë në vendin tonë, këngët e së cilëve pëlqehen në masë të gjerë nga publiku. Mirëpo duket se postimet e tyre në InstaStory janë bërë shkak për një përplasje virtuale mes dyshes. Noizy ka paralajmëruar para pak orësh se do të sjellë një këngë të sipas […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2021

Dashi Dita në vazhdim nuk parashikon diçka të mirë për romancën. Në fakt, ju mund ta gjeni të dashurin tuaj në një humor shumë josportiv. Vështirësitë e së djeshmes theksohen edhe më shumë sot, pasi njerëz të tjerë përfshihen në një çështje profesionale. Demi Një fqinj i ri, emocionues mund të bëjë një lëvizë drejt […]

read more

Përse nuk u pëlqye filmi dedikuar Lady Dianës

Ekspertët e Pallatit Mbretëror kanë shumë rezerva për filmin e ri që i dedikohet Lady Dianas, rolin e së cilës e luan aktorja Kristen Stewart. Sipas tyre, filmi i heq princeshës së ndjerë Diana respektin dhe dinjitetin. “Spencer” e portretizon Dianën si një grua emocionalisht të paqëndrueshme, të thyer, e cila lëndon veten para djalit […]

read more

Horoskopi 11 Tetor 2021

Dashi (21 Mars-20 Prill) Do të keni një periudhë të mirë të shëndetit, pasi problemet e vjetra mjekësore po fillojnë të pakësohen. Rishikoni gjendjen tuaj financiare, para se të vendosni për një investim të madh. Ndarja e ngarkesës së punës me një koleg në zyrë mund të mos jetë saktësisht argëtuese, por duke vepruar kështu […]

read more

Squid Game, çfarë na mësoi seriali më viral i momentit

‘Squid Game’ është ende në rritje, duke ngjitur shkallët e njohjes globale, duke pushtuar të gjithë botën për premisën e saj unike dhe lojërat vdekjeprurëse. Shfaqja koreane ka shumë për të ofruar dhe ky artikull sjell pikërisht atë në mënyrë që të mos e humbisni. Përveç argëtimit, çdo seri apo film e dëshmon vlerën e […]

read more

Horoskopi Paolo Fox për ditën e shtunë, 9 tetor 2021

Dashi Horoskopi i Paolo Fox parashikon që ju po përpiqeni të harroni tensionet dhe polemikat, edhe nëse jeni të zhytur në një gjendje astrologjike që përcakton betejat. Nëse jeni të përfshirë në realizimin e një projekti, të një ambicieje, ka të ngjarë që të keni piketa për të arritur. Por nuk përjashtohet që për momentin […]

read more
Pages 155 of 208