Horoskopi 22 Korrik 2021

Dashi– Sot do të keni një sjellje ndryshe dhe do të përpiqeni që të ndihmoni ata që janë në nevojë. Do të ndiheni me fat, pasi projektet që i kishit lënë pezull kohë më parë do të nisin sot. Kujdes me financat. Demi- Një problem shëndetësor do t’iu shqetësojë gjatë gjithë ditës së sotme. Do të […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 22 korrik 2021

Dashi Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi të gjatë. Do të ketë lëvizje pozitive në planin e dashurisë. Ju mund të këshilloni një person më të ri në lidhje me vlerën e menaxhimit të mirë të kohës dhe mënyrën se si ata duhet ta shfrytëzojnë atë në mënyrë […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

Dashi Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo do të jetë e dobishme në karrierën tuaj, në planin afatgjatë. Demi Mbrëmja me miqtë do të jetë e këndshme, por shmangni ngrënien […]

read more

Si të hiqni dorë nga pirja e duhanit: 4 veprime që të ndërmerrni

Pirja e duhanit ju bën të varur dhe mund të ketë efekte afatgjata dhe të pafavorshme shëndetësore. Por ka shpresë për ata që duan të lënë falë aplikacioneve inovative dhe strategjive të provuara të përballimit. Cigaret kanë kimikate që mund ta bëjnë këtë varësi edhe më të theksuar. Pavarësisht nga beteja dhe përpjekjet afatgjata, varësia […]

read more

Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri publikojnë këngën e re (VIDEO)

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar ndërmjet Sinan Hoxhës dhe Anxhela Peristerit. Kënga e re titullohet “Puthje” dhe vjen e kompletuar me një videoklip veror. Marsel Gunga dhe 2Step e kanë bërë muzikën e kësaj kënge, derisa 2Step e ka shkruar tekstin, kurse Marseli është kujdesur për orkestrimin. Gravity Music e ka bërë produksionin, ndërsa për […]

read more

Dhurata Dora dhe Noizy vijnë me duet

Dhurata Dora dhe Noizy duket të jenë në përgatitje e sipër të bashkëpunimit muzikor që do ta sjellin në një të ardhme të afërt. Dueti i Dhuratës me Gims, “Only You”, që u publikua në fund të muajit maj, ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe numëron mbi 40 milionë shikime në YouTube. Ndërsa Noizy është […]

read more

Kënga kushtuar Kim Kardashian përlot Kanye West

Kanye West ka organizuar së fundmi një festë për të dëgjuar albumin e tij më të ri dhe në të luajti një këngë, në të cilën përshkruan martesën me Kim Kardashian. Sipas disa raportimeve, reperi shpërtheu në lot në festë gjatë kohës që u vendos kënga “Welcome to my life”, e cila thuhet se flet […]

read more

Ledri Vula dhe Faton Shoshi duket ti kenë dhënë fund hatërmbetjeve mes tyre

Për gati 5 vite, Ledri Vula i besoi karrierën e tij ish-menaxherit Faton Shoshi. Ishte ky i fundit ai që vendoste datat e koncerteve për Ledrin dhe menaxhonte çdo dalje të reperit në intervista. Madje ata të dy kishin dhe një miqësi të fortë me njëri-tjetrin përtej punës që i bashkonte. Ledri dhe Fatoni i […]

read more

Flet avokati i Fjolla Morinës: ‘E arrestuan në mënyrë ç’njerëzore’

Këngëtarja Fjolla Morina përfundoi në prangat e policisë ditën e djeshme pas arratisjes prej disa muajsh. Morina u arrestua mëngjesin e djeshëm, pasi u has nga policia në dyqanin e saj në lagjen Emshir të kryeqytetit të Kosovës. Lidhur me këtë ngjarje ka folur për herë të parë edhe avokati i Fjolla Morinës, Fanol Krasniqi. […]

read more

Horoskopi 20 Korrik 2021

Dashi– Në punë pritet që gjithçka të shkojë mirë dhe ju mund të merrni një lajm pozitiv nga eprorët. Mund të merrni përgjegjësi të reja, të cilat do të ndikojnë pozitivisht dhe në aspektin financiar. Demi- Kjo e martë do të jetë e mbushur me pozitivitet për të gjithë të dashuruarit e kësaj shenje. Po ashtu […]

read more
Pages 154 of 190