Horoskopi 14 Nëntor 2021

Dashi-Në aspektin e dashurisë ka lajme të mira, mund t’i përballoni diskutimet pa probleme. Në punë më mirë bëni kujdes dhe mos e teproni! Me hyrjen e Marsit në shenjë, do të bjerë ndjeshëm efekti i Mërkurit që ju impononte ritme të larta. Në aspektin sentimental, situata do të jetë pozitive. Demi-Parashikohet përgjithësisht një ditë […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 14.11.2021

Dashi Në dashuri ka ardhur koha për të sqaruar çdo situatë të paqartë. Ndërsa në punë, duhet të prisni deri në dhjetor për të marrë lajme të mira. Demi Nëse duhet t’i thoni diçka partnerit tuaj, mos e shtyni për një ditë tjetër. Ndërsa në punë, mund të përballeni me disa pengesa nga rivalët tuaj, […]

read more

Horoskopi 10 Nëntor 2021

Dashi-Keni nevojë për më shumë frymëzim. Sot partneri do t’ju bëjë që të qeshni pa masë, në fund të fundit ka bërë gjithçka për t’ju marrë një buzëqeshje. Beqarët duhet të vendosin me kujdes para se të hedhin hapa më tej. Gjendja e financave do jetë delikate për shkak të shpenzimeve. Demi-Perspektiva të mira për […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 10.11.2021

Dashi Në dashuri, jetoni me kujdes atë që do t’ju ndodhë. Nga ana tjetër është koha për të planifikuar dhe investuar në të ardhmen tuaj. Demi Në dashuri, Hëna e kundërt kërkon që të jeni më të kujdesshëm. Megjithatë në punë jeni shumë të përqendruar dhe kjo sigurisht është një pikë në favorin tuaj. Binjakët […]

read more

Trendi më in i këpucëve

Një stil i papritur i këpucëve po fiton një terren të fortë. Ekspertë të modës thonë se është një nga tendencat e ardhshme më të mëdha të këtij sezoni. Karrie Meiklereid, drejtoresha krijuese e The Style Room – një destinacion shumë i kuruar i modës dhe i fokusuar në trendet e reja. Pra, kur ajo […]

read more

Whatsapp do të funksionojë dhe pa internet, njihuni me ndryshimet e reja

WhatsApp po teston veçori të reja çdo ditë për të përmirësuar përvojën e përdoruesve. Funksioni i fundit që po shtohet është aftësia për të lidhur pajisjet e tjera pa pasur nevojë që telefoni juaj të jetë online. Me fjalë të tjera, përdoruesit e Android dhe iOS do të jenë në gjendje të përdorin funksionin e […]

read more

Këngëtarja shqiptare bashkëpunon me DJ e njohur

Së fundmi, këngëtarja Ava Max ka zbuluar se do  të sjellë së shpejti një projekt të ri muzikor. Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Ava ka treguar se ka bashkëpunuar me Dj e njohur Tiësto për këngën që mban titullin “The Motto” dhe ka publikuar disa sekuenca nga videoklipi. Tiësto është një nga DJ-të më të njohur, […]

read more

Horoskopi 5 Nëntor 2021

Binjakët – Që tani duhet të jetë e qartë që keni punuar shumë fort që të përfitojnë edhe të tjerët. Po, ju bëni punë më të mirë nga sa ata munden, por ky nuk është një justifikim që ata të bëjnë më pak. Në punë mund të keni probleme, por nuk duhet të dorëzoheni. Në këtë […]

read more

Horoskopi 4 Nëntor 2021

Dashi- Nëse sot vërtet nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, atëherë është e kotë të sforcoheni. Mos e vrisni mendjen edhe aq shumë. Në punë keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka ashtu siç e keni menduar, por kjo mund të përbëjë rrezik ndaj duhet të keni kujdes. Demi- Duke pasur një […]

read more

Horoskopi 3 Nëntor 2021

Dashi- Mund të keni probleme në dashuri, por ruani qetësinë. Në punë keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka ashtu siç e keni menduar, por kjo mund të përbëjë rrezik ndaj duhet të keni kujdes. Duhet ta dini se e gjitha është një kurth për t’ju bërë të dilni nga vetja. Demi– Argëtohuni sa më […]

read more
Pages 153 of 211