Horoskopi për sot, e shtunë 23 janar 2021

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 23 janar 2021 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik për lexuesit tanë. Dashi Sot përpiquni […]

read more

Horoskopi Ditor E Premte, 22 Janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të keni akoma probleme në punë që mund t’ju çojnë të keni, për pasojë, edhe disa probleme në çift. Mundohuni të mos i hiqni kohë dashurisë për shkak të profesionit tuaj. Disa probleme ekonomike për tu zgjidhur. Demi 20 Prill – 20 Maj Ajo që po përjetoni tani […]

read more

Horoskopi për sot, e enjte 21 janar 2021

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 21 janar 2021 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik për lexuesit tanë. Dashi Sot do […]

read more
Pages 55 of 55