“Kujdes në marrëdhëniet me familjen”, çfarë sugjerojnë yjet sot për ju?

Dashi Duhet të mblidhni forcat dhe përqëndroheni më shumë në punë për të arritur konkluzionet, apo projektet tuaja. Çështjet tuaja të zemrës mund të zgjidhen me një dialog të hapur me partnerin. Demi Jupiteri në shenjë ju mbeshtet por nuk duhet te nxitoheni në marrjen e iniciativave të ndryshme. Mundohuni të kuptoni se ç’ju intereson […]

read more

Shenjat “e privilegjuara” për ditën e sotme, por kujdes! Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot kuadri yjor, me përjashtim të Hënës, duket se është më i favorshëm për ju, prandaj parashikohet një ditë përgjithësisht pozitive si në aktivitetin ekonomik ashtu edhe në raportet me të tjerët. Demi Edhe të lindurit e kësaj shenje sot do të keni një mori yjesh me vete, të cilët do të bëjnë të […]

read more

“Stresi dhe lodhja do bëjnë të tyren”, çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Dashi Sot mund të jetë një ditë mjaft intensive dhe me gjithë yjet e mirë mbi kokën tuaj stresset dhe lodhja do ta bëjnë të tyren. Mundohuni të jeni të durueshëm që dëgjoni më shumë partnerin. Demi Sot ka të ngjarë të jetë një ditë shumë intensive, por kënaqësia që do t’jua japë arritja e […]

read more

Parashikimi i horoskopit, 06 prill 2021

Dashi Do të jetë dita e duhur për të analizuar sjelljen e personave përreth jush. Mundohuni të mos e mbyllni veten si një iriq por të komunikoni pak me të gjithë. Demi Do të jetë një ditë me shumë dashuri: do të keni vetëm sytë për partnerin tuaj. Yjet do ju japin sukses në vendin […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 5 prill 2021

Dashi Ju mund të zhgënjeheni sot kur njerëzit të mos veprojnë në mënyrë racionale. Mos harroni se jo të gjithë e shohin botën ashtu siç e shihni ju. Ekziston një element i emocioneve të forta që do të luajë një rol të rëndësishëm sot.     Demi Ju mund të jeni duke punuar në një […]

read more

HoroskopiHoroskopi për ditën e sotme, 4 mars 2021

Dashi     Të qenët në shërbim të të tjerëve është e rëndësishme, por sigurohuni që gjithashtu të jeni duke u kujdesur për veten. Aspekti ekonomik paraqitet i kënaqshëm, por nëse do tregonit kujdes me shpenzimet, nuk do të bënit keq. Demi Nëse ka një çekuilibër në marrëdhënien tuaj me dikë të afërt, është e […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 1 prill 2021

Dashi     Edhe pse ndiheni më rehat kur gjërat janë të organizuara dhe të përpikta, do të duhet të jeni fleksibël. Lini vend për befasi dhe aventura. Lëshoni një frymë aventureske. Njerëzit dhe situatat që vijnë përreth sot ka të ngjarë të jenë të huaj, por miqësorë.   Demi Zgjimi ka të ngjarë të […]

read more

A po konfirmon shtatëzaninë e dytë Loredana me këto veprime

Prej javësh përflitet se Loredana është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Si fillim dyshimet e fansave nisën pasi reperja publikoi një foto të këpucëve të vogla të Hanës, krahas së cilave shkroi: “Dua një bebush të dytë”. Por nuk mbaroi me kaq! Para pak ditësh Lori i ka bërë të gjithë të […]

read more

Horoskopi, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot?

Komisioni Evropian ka shpërndarë këtë të mërkurë 90 milionë euro për Shqipërinë në kuadër të programit të tij të asistencës makro-financiare lidhur me COVID-19. Shqipëria është vendi i tetë që merr një disbursim nga paketa emergjente e këtij programi prej 3 miliardë eurosh për dhjetë partnerë të zgjerimit dhe fqinjësisë. Ky fond synon t’i ndihmojë […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 30 mars 2021

Dashi     Ju mund të duhet të lini me vetëdije disa nga planet tuaja dhe thjesht t’ia lini gjërat rastit. Elementi i së papriturës mund t’ju ndihmojë shumë, prandaj punoni me të në vend që të përpiqeni ta mbani larg. Rrjedha natyrore e ngjarjeve duhet t’ju çojë drejt një vendi me liri më të […]

read more
Pages 49 of 55