Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 8 shtator 2021

Dashi Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju acarojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj. Një mirëkuptim më i mirë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj do të sjellë paqe dhe lumturi në shtëpinë tuaj. Demi Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Ndriçoni ditën […]

read more

Horoskopi për ditën e martë, 7 shtator 2021

Dashi Dita paraqitet e qetë, ndërsa këshillohet që ata që janë në një marrëdhënie të komunikojnë hapur me partnerin për çdo shqetësim që kanë. Demi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas […]

read more

Horoskopi ditor, e hënë 6 shtator 2021

Dashi Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mbushur me aktivitet kjo e hënë 6 shtator. Në aspektin profesional nuk do t’ju mundojnë mundësitë e favorshme, mundohuni të përfitoni. Demi Zhvillime pozitive në sferën profesionale. Përpara keni një periudhë të bukur nga e cila do të keni mundësi që të rimëkëmbeni. Binjakët Shmangni stresin dhe […]

read more

Horoskopi ditor, e shtunë 4 shtator 2021

Dashi Ju pret një ditë pozitive. Në sferën profesionale mund të ketë përmirësime të ndjeshme, ndërsa gjatë darkës do të përjetoni momente të këndshme. Demi Duhet të vendosni në zbatim projektet për të cilat keni folur shumë gjatë. Në sferën personale do të ketë zhvillime pozitive. Binjakët Ndërmerrni iniciativa të drejta për të zgjidhur një […]

read more

Horoskopi ditor, e premte 3 shtator 2021

Dashi Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, pasi mund të përballeni me një konflikt në punë. Maturia do ju bëjë të jeni ndryshe nga të tjerët. Në mbrëmje nuk do të mungojnë lajmet e mira. Demi Dhënia vetes shumë kohë për tu menduar, ndonjëherë mund ta vështirësojë zgjedhjen. Por ju mund të vendosni […]

read more

Parashikimi i horoskopit, 2 shtator 2021

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë mirë dhe mund të kryeni disa shpenzime. Demi Tregohuni të sinqertë me personin që keni në krah sepse po e gënjyet, situata mund t’iu dalë nga kontrolli. Financat […]

read more

Aktorja e njohur gjobitet nga policia amerikane

Aktorja Vanessa Hudgens, është gjobitur së fundmi nga policia amerikane. Vanessa u fotografua nga paparacët duke përdorur celularin teksa i jepte makinës. Menjëherë ajo është ndaluar nga policia e cila e ka gjobitur aktoren pasi në Kaliforni, është ilegale përdorimi i telefonit teksa je duke drejtuar një automjet.Sipas një ligji, mund të përdoret vetëm spikeri i telefonit, […]

read more

Parashikimi i horoskopit, 31 gusht 2021

Dashi Energjia dhe entuziazmi juaj janë magjepsëse, por duhet të kuptoni po ashtu se nuk i duheni askujt nëse vraponi shumë dhe më pas rrëzoheni. Demi Mos harxhoni asnjë sekondë duke u shqetësuar nëse është e mundur të bëhet ajo që doni të bëni – nisjani punës dhe besoni se gjithçka do të shkojë mirë. […]

read more

Horoskopi 30 Gusht 2021

Dashi: Do ndiheni të sigurt, pozitivë dhe të kënaqur me punën tuaj gjë që do ju ndihmojë të përshpejtoni projektet aktuale. Do ndiheni të shëndetshëm dhe dëshirat tuaja do të realizohen. Njerëzit përreth jush do të marrin ndihmë nga ju për të zgjidhur problemet e tyre, të cilat mund të të rrisin prestigjin në shoqëri. Demi: […]

read more
Pages 2 of 19