Horoskopi për ditën e sotme, 26 mars 2021. Çfarë parashikojnë yjet për ju

Dashi Rritet ndikimi i Afërditës në shenjë dhe një periudhe njaft intensive në punë është momenti më i favorshëm për t’u marrë me sektorin e zemrës. Mbrëmja interesante me partnerin. Demi Treshja Afërditë-Mars dhe Jupier sot premton për një periudhë mjaft pozitive e ajo që ka më shumë rëndësi është se ka një rreze të […]

read more

Horoskopi, 25 mars 2021

Dashi Me hyrjen e Marsit në shenjë, orbita e të cilit sot është në harmoni me atë të Afërditës, do të bjerë ndjeshëm efekti i Mërkurit që ju impononte ritme të larta. Erosi në rritje. Demi Parashikohet përgjithësisht një ditë e mirë, pasi do të jeni nën tutelën e një Mërkuri jo vetëm stimulues të […]

read more

Horoskopi për sot, këto shenja do të kenë mbështetjen e yjeve, si do të jenë karriera dhe dashuria

Dashi Duke pasur parasysh pozicionin e yjeve ndoshta për ju që i përkisni kësaj shenje do të ishte më mirë të qëndroni në pozita pritjeje, derisa të kthjelloheni për të vendosur për diçka. Demi Shumë planetë janë në një pozicion jo harmnioz dhe natyrisht që kjo do të reflektohet edhe te ju që i përkisni […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 23 mars 2021

08:07 – 23.03.21gsh Dashi Kujdesuni për veten, relaksohuni, pasi lodhja mund të shkaktojë ndjenja depresioni. Ata që kanë kaluar një krizë financiare, mund të marrin papritur fonde që do të eliminojnë disa probleme menjëherë. Ditë e mbarë për ceremoni të rëndësishme.     Demi Ndarja e lumturisë me të tjerët do t’ju mbushë me energji […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 22 mars 2021

Dashi Një vizitë e papritur nga një person i zymtë ose i dëshpëruar mund t’ju bëjë të ndiheni pak të zhgënjyer. Kjo ndjeshmëri e tepërt është vetëm e përkohshme dhe duhet të kalojë brenda disa ditësh.     Demi Kontakti i papritur me një të dashur, të afërm, të ri ose mik të ngushtë mund […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 20 mars 2021

DashiJeni i talentuar në mënyra që as vetë nuk i dini. Sot mund ta zbuloni një dhunti të veçantë në mënyrë të papritur. Sa i përket aspektit sentimental, ajo paraqitet në formë pozitive.DemiNjë udhëtim në një muze ose galeri mund t’ju sjellë disa njohuri interesante. Një marrëdhënie e re paraqitet në sfond për personat që […]

read more

Horoskopi ditor, 19 mars 2021

Dashi Diskutimet me miqtë e ngushtë mund të çojnë në ide për projekte krijuese. Projektet mund të përqendrohen në biznes dhe marketing dhe jo shumë në çështjet artistike. Sidoqoftë, ju mund të largoheni duke u ndjerë të frymëzuar dhe të motivuar. Demi Çështjet e parave mund të kërkojnë vëmendjen tuaj sot. Shqetësimet që kanë të […]

read more

Horoskopi për sot, ditë pozitive për këto shenja, për disa të tjera nuk mungojnë “sherret”

Dashi Sot do të jeni të favorizuar nga Mërkuri, prandaj edhe shumë gjëra do t’i kapni me intuitë, ndërsa krijueshmëria juaj ju jep avantazhe në raport me të tjerët. Mjaft intersante fusha e ndjenjave. Demi Sot duhet të jeni të përgatitur për një ditë shumë intensive e për pasojë edhe të lodhshme. Por Marsi në […]

read more

Horoskopi, 16 mars 2021

Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm, kështu që gjërat mund të mos ecin ashtu si do të dëshironit ju. Demi Jeni në mëdyshje për shkak të një oferte që ndoshta ju kanë zënë disi në befasi. Hëna do të vazhdojë të […]

read more

Puna, dashuria dhe financat / Horoskopi javor, 15-21 Mars 2021

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë! Dashi: gati për të mirëpritur Venusin? I dashur Dash, java juaj fillon me një të hënë me forcë të madhe, në të cilën mund të mbështeteni në një hënë të bukur e gatshëm për t’ju dhënë pak më shumë fat. Të dielën, megjithatë, ju do të mirëpritni Venusin, planetin e dashurisë , […]

read more
Pages 14 of 19