Parashikimi i horoskopit 24 janar 2022, çfarë thonë yjet për ju

Dashi: Ndiheni tė lodhur nga historia juaj e dashurisė, ndoshta keni probleme nė familje. Nė punė duhet tė bėni zgjedhje tė reja. Demi: Dita e duhur pėr ēiftet qė duan tė bėjnė njė zgjedhje pėr planet e sė ardhmes. Nė punė duhet tė zgjidhni njė problem. Binjakėt: Mund tė keni takime qė ndikojnė nė aspektin […]

read more

Horoskopi 21 Janar 2022

Dashi– Dashuria mund të marrë një hap prapa, ose çiftet mund të vendosin të heshtin lidhur me problemet. Disa keqkuptime mund të ndikojnë gjithashtu edhe në çiftet e konsoliduara tashmë. Shfaqen interesa dhe aktivitete të reja, ndaj mos u shqetësoni nëse puna ndryshon papritur.   Demi– Një ditë ideale për t’ia ofruar dashurisë, shenjë pozitive […]

read more

Horoskopi 20 Janar 2022

Dashi – Bëni kujdes ndaj të papriturave! Hëna ju kundërvihet dhe sjell kriza e tension, sidomos në dashuri. Një ditë aspak e frytshme sa u takon ndjenjave. Mundohuni që t’i menaxhoni sa më mirë situatat, në mënyrë që të mos përfundoni në debate. Demi – Saturni do ketë ndikim të drejtpërdrejtë sot në jetën tuaj. Dashuria e […]

read more

Horoskopi 19 Janar 2022

Dashi – Ndonëse jeni totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëni një hap pas, ose të rrini në heshtje, pasi parashikohen tensione të forta të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Kjo ditë do t’ju gjejë të përhumbur në aktivitete dhe situata që ndryshojnë papritur. Demi – Shumë prej jush kanë nevojë që të rigjejnë ekuilibrin me […]

read more

Horoskopi 18 Janar 2022

Dashi – Shumë gjëra kanë për të ndryshuar një herë e përgjithmonë. Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale ashtu edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë të bëjnë me […]

read more

Horoskopi 15 Janar 2022

Dashi- Konflikte të njëpasnjëshme sot ndërsa shfaqni dëshirë të madhe për të kundërshtuar. Ndaj duhet të bëni kujdes për të kaluar çdo pengesë apo keqkuptim. Ata që janë vetëm duhet të bëjnë kujdes dhe të mos angazhohen në histori që nuk i bindin. Më mirë vetëm. Në punë, parashikohen objektiva të reja.   Demi- Ditë mjaft e […]

read more

Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

Dashi Sot do kuptoheni me mire me partnerin tuaj ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me te do jete me e qëndrueshme. Kur e bëni diçka me dëshirë gjithmonë ja dilni. Beqaret do ndihen te tensionuar dhe nuk do jene gati për ta ndryshuar statusin e tyre. Ne planin FInanciar do i zgjidhni një nga një […]

read more

Horoskopi 13 Janar 2022

Dashi-Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos ia besoni rastësisë zgjedhjet tuaja në dashuri. Në punë mund të keni probleme dhe bezdi. Mos u jepni shpjegime kolegëve. Demi-Më mirë të përballeni hapur në çdo situatë, ekzistojnë sqarimet, por gjithashtu do ketë shumë […]

read more

Horoskopi 12 Janar 2022

Dashi-Asnjë planet nuk do të ndikojë negativisht e çdo gjë duket se tani është në dorën tuaj. Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Ata mund të krijojnë mendim të gabuar rreth jush. Duke mbrojtur vlerat, ju, në fakt, i përforconi ato. Demi-Është koha për t’u treguar më […]

read more

Horoskopi 11 Janar 2022

Dashi-Vështirësi të njëpasnjëshme dhe dukeni shumë të pavendosur kohët e fundit. Kjo ndjenjë pasigurie do të bëhet edhe më e fortë sot. Duhet të keni kujdes ndërkohë që bëni një gjykim sepse faktorët emocionalë mund të ndikojnë në humorin tuaj. Më mirë t’i shtyni vendimet e rëndësishme. Demi-Jeni në maksimumin sot për të shfrytëzuar imagjinatën. […]

read more
Pages 1 of 28