Horoskopi 22 Korrik 2021

Dashi– Sot do të keni një sjellje ndryshe dhe do të përpiqeni që të ndihmoni ata që janë në nevojë. Do të ndiheni me fat, pasi projektet që i kishit lënë pezull kohë më parë do të nisin sot. Kujdes me financat. Demi- Një problem shëndetësor do t’iu shqetësojë gjatë gjithë ditës së sotme. Do të […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 22 korrik 2021

Dashi Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi të gjatë. Do të ketë lëvizje pozitive në planin e dashurisë. Ju mund të këshilloni një person më të ri në lidhje me vlerën e menaxhimit të mirë të kohës dhe mënyrën se si ata duhet ta shfrytëzojnë atë në mënyrë […]

read more

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

Dashi Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo do të jetë e dobishme në karrierën tuaj, në planin afatgjatë. Demi Mbrëmja me miqtë do të jetë e këndshme, por shmangni ngrënien […]

read more

Horoskopi 20 Korrik 2021

Dashi– Në punë pritet që gjithçka të shkojë mirë dhe ju mund të merrni një lajm pozitiv nga eprorët. Mund të merrni përgjegjësi të reja, të cilat do të ndikojnë pozitivisht dhe në aspektin financiar. Demi- Kjo e martë do të jetë e mbushur me pozitivitet për të gjithë të dashuruarit e kësaj shenje. Po ashtu […]

read more

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 19 Korrik 2021

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap vendimtar duke dhënë dorëheqjen. Demi Nuk do të mund të qëndroni të qetë para disa ndryshimeve të papritura. Ka të […]

read more

Ditë pozitive, yjet ju sugjerojnë të merrni iniciativa. Njihuni me horoskopin për sot July 16, 2021 00:55

Dashi Sot duhet të jetë një ditë e mirë pavarësisht nga kontrasti i Mërkurit me Afërditën. Ruani mbarëvajtjen në planin ekonomik, ndërsa një surprizë e bukur ju pret në planin sentimental. Demi Në sajë të një Afërdite “kujdestare” për ju pritet që dita e sotme të jetë përgjithësisht pozitive në aktivitetin e përditshëm, por me […]

read more

Parashikimi i horoskopit, 15 korrik 2021

Dashi Mos i shpenzoni energjitė pėr ēėshtje tė ndryshme, por fokusohuni vetėm tek ato mė kryesoret. Nėse nuk vendosni prioritete, rrezikoni tė mos keni suksesin qė prisni. Demi Nėse takoni njerėz tė rinj tregohuni vetvetja, tė hapur dhe tė sinqertė, por mos tregoni mė shumė se ē’duhet rreth vetes. Ju duhet mė shumė kohė pėr […]

read more

Parashikimi i horoskopit, 13 korrik 2021

Dashi Ndjenjat nė ēift janė tė forta, por pėrsėri nuk ėshtė e mjaftueshme. Nėse partneri pėrpiqet t’ju fusė nė “kurth” duke folur ju pėr tė ardhmen, ju bėni menjėherė njė hap prapa. Demi Hėna e zellshme do tė jetė nė anėn tuaj, ndėrsa Venusi ju rekomandon blerjen e sendeve tė shtrenjta, duke ju bindur se […]

read more

Horoskopi, 12 qershor 2021

Dashi Sot mund të vihet re një lloj rënie e gjallërisë e dëshirës për punë, ndërsa humori do të jetë i alternuar, për shkak të një Hëne që duket më “tekanjoze”. Asnjë shqetësim, është vetëm çështje kohe. Demi Sot do të jetë Mërkuri ylli juaj i mirë, ai që do të nxisë jo vetëm ambicien […]

read more

Horoskopi, e shtunë 10 korrik 2021

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni nesër. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin tuaj. Demi Këtë të shtunë 10 korrik mund të jeni në një humor shumë të mirë? Nëse është […]

read more
Pages 1 of 14