Horoskopi ditor, 20 qershor 2022

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj Ka një tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë gjithmonë […]

read more

Bebe Rexha duket atraktive dhe elegante në imazhet e reja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka bërë një tjetër paraqitje atraktive në rrjetet sociale. Artistja e cila numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram, së fundmi ka postuar disa imazhe duke përshkruar se si ka kaluar një javë në përditshmërinë e saj.   Ylli i muzikës ndau me fansa imazhe ku shihet me […]

read more

Era Istrefi ndez ‘flakë’ të pranishmit me vallëzim në një koncert në Gjermani

Pas një kohe të gjatë, Era Istrefi është rikthyer në tregun muzikor. Ajo ka publikuar dy këngët e saj pas pauzës në muzikë dhe u pritën mjaft mirë, shkruan lajmi.net.   “Bebe” dhe “TKRRKT”, janë dy projektet e fundit të këngëtares.   Era tashmë u është rikthyer edhe koncerteve. Së fundi ajo ka performuar në […]

read more

‘Më shohin me adresa falso’, Trixa sërish ‘thumbon’ Borën dhe Donaldin

Beatrix Ramosaj vazhdon e komentohet në rrjete sociale për secilin postim të saj. Së fundi ajo ka ndarë një video në ‘Instagram’, ku ka ironizuar me personat që e ndjekin atë me profile fallco.   Ajo ka përdorur një zë që thotë: “Motër, vishu, duku bukur. Ata po të shohin me adresë fallco. Mbyti, irritoi […]

read more

Adelina Tahiri sqaron deklaratën për shqiptarët, që zemëroi rrjetin

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka qenë në ‘shënjestrën’ e mediave online së fundmi. Një lajm qarkulloi ku thuhej se ajo kishte dhënë një deklaratë duke iu kundërpërgjigjur ndjekësve lidhur me martesën e saj me Serjoza Markov. “E mora burrin maqedonas sepse shqiptarët janë të prapambetur”, ishte deklarata që supozohej se kishte thënë Adelina Tahiri. […]

read more

Capital T flet për Adrola Dushin

Capital T në një intervistë ka folur edhe për Adrola Dushin, me të cilën është përfolur për një lidhje dashurie. Teksa hodhi poshtë fjalët, Capital T tha se së bashku janë vetëm shokë të mirë.   “Me duket version i dëgjuar, qenka bashkepunim i mirë se di kush e ka bërë. U Adrola Dushi?   […]

read more

Kjo është metoda e duhur për karikimin e telefonit

Është e vështirë për shumicën e njerëzve të kalojnë disa orë larg celularit të tyre. Por duket sikur mos zgjatja e baterisë e bën akoma më të vështirë mbajtjen e tij për një kohë të gjatë. Por ka disa mënyra për ta bërë atë të zgjasë më shumë:   Koha më e keqe për të […]

read more

Laheni me ujë të ftohtë kur keni shumë vapë, sipas ekspertëve, po veproni gabim

Të gjithë përpiqen që ta “luftojnë” vapën duke bërë një dush të ftohtë. Megjithatë, sipas një eksperti, ky nuk është një veprim dhe aq i shëndetshëm. Sipas Dominic Lees-Bell, dushi i nxehtë mund të jetë një metodë shumë më efektive për freskim sesa një dush i ftohtë.   Ai këshillon që të bëni një banjë […]

read more

Horoskopi 18 Qershor 2022

Dashi Një Mërkur plotësisht harmonik ju përshkon me ndikimet e tij të dobishme, duke hapur rrugën për pjesën tjetër të javës. Planeti intelektual, duke qenë tek Binjakët, një shenjë që tregon fazën e lulëzimit të pranverës, premton t’ju shohë në vend të parë në shumë projekte të reja. Demi Rreshtimi i planetëve sot hap një […]

read more

Shprehi e mëngjesit që i shëndosh më shumë gratë: Ky është gabimi i rrezikshëm që e bëjnë për shëndetin e tyre

Si e nisni ditën? Pothuajse çdo i rritur kur ngrihet nga shtrati shkon në kuzhinë dhe pi një filxhan kafe.   Shumë njerëz mendojnë se nuk mund ta nisin ditën ndryshe dhe i kushtojnë shumë rëndësi kësaj pijeje… Por, pirja e kafesë në mëngjes herët me stomakun bosh është shumë herë më e rrezikshme për […]

read more
Pages 1 of 117