Beatrix Ramosaj para disa ditësh publikoi këngën e saj më të re “Ma shumë se ti”, e cila erdhi në bashkëpunim me Dj Geek.


Kënga supozohet se është dedikim për ish të dashurin e saj Donaldin.

 

Teksti i këngës ishte ai që mori vëmendjen e madhe nga publiku dhe mediat rozë.

 

Mirëpo as pamja nuk lihet pa komentuar, ku vetëm një veshje e Trixës në klip kushtoi hiç më pak së 1093 euro.

Kostumi i Trixës kap vlerën e 549 eurove, maska në fytyrë kushton 277 euro dhe dorezat 267 euro.

Ndërkohë, rikujtojmë se kënga është pritur mjaft mirë dhe deri me tani në kanalin zyrtar të “You-Tube” ka marrë mbi 900.000 klikime.

Ndërkohë, rikujtojmë se kënga është pritur mjaft mirë dhe deri me tani në kanalin zyrtar të “You-Tube” ka marrë mbi 900.000 klikime.