Oriola Marashi pa më të voglin dyshim është ndër femrat më seksi shqiptare, dhe sa herë ajo poston foto të reja, nuk mund të mungojë interesimi.


Modelja nuk dështon t’i befasojë fansat e saj kurrë, e as këtë radhë.

 

Ajo ka vendosur të publikojë disa foto sonte që i bëjnë të imagjinojnë shumë meshkuj.

 

Oriola shfaqet në një veshje ngjyrë rozë, ndërsa gjoksi i saj i bëshëm arrin të dalë në pah më bukur se kurrë.