Në rrjete sociale, po qarkullon një video e këngëtarit shqiptar, Bardhi, i cili kishte të veshura rrobat e njejta, në dy raste të daljes së tij.


E këtë video, mirë nuk e ka pritur Bardhi, i cili ka reaguar.

 

Këngëtari ka postuar videon në profilin e tij të ‘Instagramit’, ku edhe ka bërë shkrimin e gjatë.

 

‘’INFO : Ti që e ke postu kët sen po ta baj qefin vendosa me ti than do fjalë! Mos mendo që më përul mu ose karrieren tem pse e kam pas njejten veshje një Emision dhe një darsëm një shokut tem une nuk vi nga familje e milionerav dhe sjam milioner! Nuk besoj që kam dhez prej teshav se me nje duks 10€ në videon tem të parë BETOHEM e kam pas vesh! Po unë njina për zanin tem respektin ndaj qdo njerit që mka ba support paret që i fitoj normal që si kom nda me ble 10.000€ tesha po jau kam nda Nanës edhe Babit për me ba naj shpi etj. Veq deshta me tu përgjigj se nuk ke fitu kurgjo me kët video qe je mundu mem ofendu se ti spaku as ftyren as veshjen se ke tregu po kulturën. I pasun jam perderisa familja jem i ka krejt tmirat e Zotit që ai ma ka dhuru mu me ju ndimu edhe 1 sen mos e harro multi milioner me kan skom me e jetu jetën e milionerit kur e di qe veni jon osht shum i varfun edhe qona e flej me një rreth të tillë.‘’, ka shkruari këngëtari.

Ndryshe, Bardhi është krijues i shumë hiteve.