Horoskopi Paolo Fox Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Kjo ditë e martë 14 mund t’ju habisë për mirë. Nëse keni diçka për të zgjidhur, kjo është dita e duhur. E njëjta gjë vlen dhe për punën.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Mundohuni të zgjidhni debatin e fundit që keni pasur me partnerin/en, përndryshe mund të pendoheni. Lajme të mira do të vijnë së shpejti në punë.

 

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Hëna nuk është më e mira për të lindurit e shenjës tuaj, mund të keni disa përplasje me një person të caktuar. Ky është një muaj i rëndësishëm, nëse doni diçka, përpiquni ta arrini atë gjatë këtij qershori.

 

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Jeni përfshirë prej ditësh në një telash në aspektin e dashurisë. Gjithesi mund të zgjidhet, por jo tani, vetëm gjatë fundjavës. Mundohuni të realizoni ëndrrat tuaja duke ecur përpara në synimet që keni.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Ju jeni ngërthyer nga një krizë në çift. Për gjënë më të vogël nisin acarimet deri në kacafytje me fjalë. Por, më në fund një ditë e mirë për të zgjidhur të gjitha diskutimet. Mos u nxitoni, merrni kohën që mendoni se ju nevojitet.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Ka pasur disa ditë më të mira, por mos i jepni vetes kufij. Nëse dëshironi diçka, përpiquni ta arrini atë me të gjitha përpjekjet tuaja.

 

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Ka kohë që nuk ka asnjë lajm në sferën e dashurisë. Ndoshta duhet të filloni të shihni problemin nga vetja. Gjithsesi në punë gjërat do shkojnë gjithnjë e më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Mos e pengoni veten që të dilni jashtë guackës ku vetë jeni futur, më në fund mund të takoni personin e duhur. Besoni më shumë te qëllimet tuaja, hapi i parë i realizimit të tyre.

 

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Nuk është një periudhë e lehtë kjo që po kaloni, por po gjeni një mënyrë për të dalë prej saj. Shijojeni ditën tuaj këtë të martë 14 dhe mos mendoni për asgjë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Nuk ka më keqardhje, duhet të bëni atë që mendoni se është e drejtë. Në punë, edhe aty duhet të jeni më të vendosur.

 

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Mundohuni të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj, së bashku mund t’i jepni mbështetje njëri-tjetrit. Në punë gjërat po shkojnë shumë mirë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Nuk është ende koha për të humbur shpresat. Jepini vetes të gjitha mundësitë që ju nevojiten.