Është tashmë zyrtare Leonardo DiCaprio dhe modelja e famshme, Gigi Hadid janë çifti më i ri dhe (tepër i bukur) i showbizit botëror.


Fituesi i Oscars që vdes për biondet ka pasur “gjithmonë një pëlqim” për Gigi Hadid , raporton një burim për “Us Weekly.”

 

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm”, shton më tej burimi

 

Sipas burimeve ata “kanë shumë miq të përbashkët”dhe të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre u surprizuan nga ky lajm.