Genta Ismajli ka pritur sot binjakët e saj një djalë edhe një vajzë. Ajo dhe partneri i saj Huseyin Usta janë kompletuar edhe më shumë.

Këngëtarja ka disa ditë që ka lindur, shkruajnë mediet kosovare, por dyshja ka preferuar që ta mbajë lajmin e ëmbël larg medieve.