Presidenti i Ukrainës ka pritur ditën e sotme në takim kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe atë të Malit të Zi, Dritan Abazoviç,.

Por postimi i tij në rrjetet sociale ka patur një gabim, pasi Zelensky u ka ndërruar vendet dy kryeministrave.