Sali Berisha teksa ka pershendetur tifozet qe shperthyen ne thirrje “Rama ik” mbreme ne stadiumin kombetar, ka treguar me foto se cfare bente nderkohe kryeministri i vendit

Ne faqen e tij ne Facebook, ai ka publikuar edhe një foto, e cila sipas tij, tregon gjendjen e Ramës në momentin që degjonte thirrjet “Rama ik”.

Postimi i Berishes

Edvin Mafia e pesoj si Çaushesku.Ai struket i tmerruar kur stadiumi çahej dhe ushtonte nga thirrjet e 20000 tifozeve “Rama Ik” duke perseritur thirrjet e rumuneve per Çausheskun ne dhjetor te vitit 1989. Nderim Tifozeve Kuq e Zi! E tmerruan Zografin Bis!! sb