Flaka Krelani nuk e ka ndërmend të ndalet me ndryshime në dukjen e saj.


Gjithmonë befasuese e përplot stil, Flaka kësaj here ka lënë pa fjalë adhuruesit e saj, shkruan”Kosovarja”.

 

 

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe dhe i ka zgjatur, kjo dukje po i shkon shumë. E veshur në të bardha, e me poza të ndryshme Flaka po shkëlqen.