Artistja shqiptare Era Istrefi krahas projekteve muzikore është aktive edhe me postime në rrjete sociale.


Shumë postime të këngëtares marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë.

 

Së fundmi krijuesja e shumë hiteve publikoi disa imazhe në rrjetin social “Instagram” ku u shfaq mjaft provokuese.

 

E  veshur me një bluzë pa mëngë me ngjyrë të kaltër dhe mini-fund ngjyrë bezhë artistja vinte në pah format trupore.