Këngëtarja Era Istrefi kohëve të fundit është më aktive në rrjetet sociale. Ajo ka sjellë projekte të reja muzikore, “Bebe” dhe “TKRKT”.


Era në Instagramin e saj  është paraqitur me një pozë atraktive para pasqyrës në të cilën tregon asetet e saj.

 

E veshur vetëm me të brendshme, Era dukej tejet joshëse duke treguar barkun e sheshtë.

 

27 – vjeçarja ka kohë që ka paralajmëruar këngë të reja, pasi shpeshherë është parë në studio muzikore. Ajo ka ka paralajmëruar se që nga rikthimi i saj, do të vazhdojë të mos ndalet, duke qenë aktive vazhdimisht për fansat e saj.