Pas një kohe të gjatë, Era Istrefi është rikthyer në tregun muzikor.


Ajo ka publikuar dy këngët e saj pas pauzës në muzikë dhe u pritën mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

 

“Bebe” dhe “TKRRKT”, janë dy projektet e fundit të këngëtares.

 

Era tashmë u është rikthyer edhe koncerteve.

Së fundi ajo ka performuar në një koncert në Gjermani, ku ka performuar hitet e saj.

Era ka ndezur “flakë” të pranishmit me performancën e saj.

 

Në ‘Instastoryn’ e saj ka publikuar pamje nga atje.