Dy yjet e estradës shqiptare, Era Istrefi e Mozzik, po vijnë me bashkëpunim.


Dyshja këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

 

“Po vjen Era Mozz. Are you ready to turn up?” kanë shkruar ata në postimin e përbashkët dhe ne jemi të sigurtë se do të jetë një hit i pasdikutueshëm.

 

Se kur do të publikohet ky super-bashkëpunim, mbetet të kuptohet në ditët në vijim.

 

 

Rekomandime
...

Krasniqi: Qeveria është fotografia e paaftësisë, rritja ekonomike për vitin 2022 do të jetë 2.9%

  • 30/07/2022 | 10:26
...

Kurti ua arsyeton serbëve të Kosovës në gjuhën e tyre reciprocitetin për dokumente të idenfikimit dhe targa të a…

  • 30/07/2022 | 09:21
...

Profesionistët shëndetësor: Shëndetësia në prag të kolapsit, shkak largimi i mjekëve nga Kosova

  • 30/07/2022 | 08:50
...

Dialogu Kosovë-Serbi, Weber: Pa Bidenin e Scholzin, Lajcaku i kotë

  • 30/07/2022 | 08:13
Më të fundit
...

Federata e Shahut e Kosovës i thyen të gjitha barrierat politike

  • 30/07/2022 | 11:08
...

Del nga ‘zgafella’ Lumiri: Fukarallëku mendor i kësaj Qeverie po prodhon tkurrje kolektive të gjithë sho…

  • 30/07/2022 | 11:05
...

Aksidenti me fatalitet në Podujevë, Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim për shoferin e autobusit

  • 30/07/2022 | 10:55
...

Sulm vetëvrasës në stadium, raportohet për 19 persona të vdekur

  • 30/07/2022 | 10:46