Genta
Genta Ismajli dhe reperi i njohur 2 Ton do të vijnë shumë shpejt me një bashkpunim, raporton teksteshqip.com.

Këngëtarja vetëm disa orë më parë nëpërmjet rrjetit të saj social në Facebook i ka pralajmëruar fansat për këngë e re e cila do të publikohet së shpejti.

Kënga titullohet “A je gati”, ndërsa producentë të saj janë Zzap & Chriss. Teksti gjithashtu është shkruar nga Bim Bimma.

Kënga pritet të jetë një super hit e përderisa do të shoqërohet edhe me videoklip për të cilin po kujdesen Produksioni Enter Media.