elva

Këngëtarja Elvana Gjata shquhet gjithmonë për hitet e saj të cilat i punon tash e ndër vite me producentin Flori Mumajesi. Elvana së fundmi në rrjetin e saj social në twitter ka postuar një status ku kishte shkruar: “Ti s’mund t’jesh në maje, me ëndrra në ajër!” të cilat janë vargjet e njohura të “Fake 2”.

Por kujt t’ja ketë dedikuar Elvana këtë status, kolegeve të saj? Edhe pse e dimë që kënga ju kushtohet të gjithë njerëzve “fake” dhe mesa jemi mësuar të shohim shumë nga koleget e Elvanës janë të tila.