Morena Taraku është një nga femrat më aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht pamje për ndjekësit e saj të shumtë.


Krahas fotove tërheqëse, Morena shpeshëherë publikon dhe thënie interesante me mesazhe brenda.

 

Por së fundmi ka habitur duke iu drejtuar vetes me një letër, përmbajtjen e së cilës e ka zbuluar në rrjete sociale.

 

“E dashur Morena.
Faleminderit që je kështu. Ti më frymëzon. Ju ngriheni më lart sa herë që përpiqen të ju ulin poshtë. Vetëm vazhdo të jesh vetja.
Kjo është më se e mjaftueshme për mua”, thuhet në letrën e pazakontë drejtuar vetes.

 

 

Rekomandime
...

Kërcënohet kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini

  • 16/03/2022 | 10:14
...

Uniformat policore në Maqedoninë do të jenë edhe në gjuhën shqipe

  • 16/03/2022 | 10:11
...

​Vazhdon edhe sot aksioni ‘Brezovica 3’, bastisen 7 lokacione

  • 16/03/2022 | 09:53
...

Mbrojtja ukrainase i zë në ‘befasi’ rusët: Ua bën shkrumb e hi disa helikopter në Kherson

  • 16/03/2022 | 09:47
Më të fundit
...

​Vritet një polic në Mitrovicë

  • 16/03/2022 | 11:48
...

E dashuruar në veten: Morena Taraku ia dedikon një letër vetës

  • 16/03/2022 | 11:47
...

Konjufca thumbon deputetët e padisiplinuar: Konsideroj që jemi të rritur në moshë

  • 16/03/2022 | 11:27
...

Reagon Don Xhoni pasi i doli video në të cilë u nxor zvarrë nga restoranti

  • 16/03/2022 | 11:23