Në janar të këtij viti, këngëtarja Genta Ismajli, është bërë nënë për herë të parë.


Këngëtarja solli në jetë dy binjakët e saj.

 

Ivy Blue dhe Icon, janë emrat që ajo vendosi t’i pagëzojë djemtë e saj.

 

Ani pse ajo ka postuar edhe më heret imazhe të tyre, së fundi ajo ka ndarë portretin e plotë të tyre.

“Dy trupa nje zemer, te dua shume”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove nga pasqyra.

Ndryshe, binjakët e Gentës, kanë edhe profilin e tyre të ‘Instagramit’, me emrat e tyre.