perdhunim-0-c1200x600
Një 22-vjecare është rrëmbyer në një hotel në qytetin e Durrësit.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 02:40 të mëngjesit të sotëm. Denoncimin në polici e ka bëre mamaja e vajzës, shtetësja me inicialet E.B.

Sipas saj, vazja është rrëmbyer nga shtetasi me inicialet A.J, 23 vjec, banues në Shijak. Ai e ka futurë të renë me forcë në automjetin e tij tio “X5” dhe është larguar në drejtim të paditur.

Policia ka nisur kërkimet për vendndodhjen e 22-vjecares dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.